Informacje o menu Haier Ca0035eand

Haier Ca0035eand Menu Information to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wygodnego i wygodnego sposobu na zarządzanie swoim menu. Oprogramowanie zapewnia użytkownikom możliwość tworzenia i edytowania swoich menu, a także wyświetlania ich w wygodny sposób. Aplikacja zawiera również wygodny sposób na przeglądanie i wybieranie produktów z listy, a także opcje dostosowywania produktów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki temu użytkownicy mogą dostosować wygląd menu, aby dopasować je do swoich wymagań i potrzeb.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o menu Haier Ca0035eand

Punkty artykuły

 1. O Producent
 2. Osobliwości
 3. Charakterystyka
 4. Popularne modele
 5. Le65u6700u
 6. Le55k6500u
 7. Le55q6500u
 8. Le50k6500u
 9. Le43k6500sa
 10. LE32K6500SA
 11. Le24k6500sa
 12. Skonfiguruj i połączenie
 13. Połączenie bezprzewodowe i przewodowe
 14. Ustawienia kanału
 15. Aktualizacja oprogramowania układowego, połączenie z Wi-Fi
 16. Usuń czas trwania z ekranu
 17. ConnectingPlayer
 18. Instrukcja obsługi
 19. Naprawa wskazówek
 20. Recenzje recenzji

Telewizory Haier pojawiły się niedawno na rynku rosyjskim, ale już udało mi się wiele zainteresować wśród kupujących. Pytania dotyczące tego producenta, jak skonfigurować sprzęt do odbierania sygnału rozgłoszeniowego, jak połączyć telefon wymaga nie tylko odpowiedzi, ale szczegółowych i wdrożonych wyjaśnień. Jednak opinie klientów i specjaliści na modelu 65, 55, 50, 43, 32 cala wyglądają dość pozytywnie, pozostaje tylko w celu zbadania szczegółowego przeglądu dedykowanego telewizory Haier i dokonać własnych wniosków.

O Producent

Haier jest dobrze znany konsumentom w 160 krajach świata. Produkcja w ChRL, w Qingdao marka charakteryzuje się ścisłą kontrolą jakości, jest pierwszym deweloperem na świecie w pełni bezprzewodowy telewizor LCD. O firmie tworzy książki, a wielu głównych graczy na rynku technologii marzy o koalicji z chińskim giganta. Oficjalnie Haier jest uznawany za największy świat Producent urządzeń gospodarstwa domowego.

Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się w ciągu 20 lat XX wieku. Jako prywatna roślina lodówki istniała do 1949 roku, po czym była znacjonalizowana. Przez długi czas status państwowy przedsiębiorstwa pozwolił mu pozostać „na powierzchni” nawet zmartwychwstał w otchłach bankructwa.

W momencie obracania firmy z Liebherr w 1980 r. Roślina ledwo radziła sobie z uwolnieniem 80 lodówek miesięcznie, sprzęt nie był aktualizowany przez ponad 30 lat, kontrola jakości była po prostu nieobecna.

Nowe partnerstwo umożliwiło modernizację materiału i bazy technicznej. Do 1984 r. Była roślina lodówka zmieniła się w „Firma Chłodnictwa Qingdao”. 2 lata później utrata produkcji zaczęła zyskać. Wkrótce fabryka dołączyła do innych fabryk miasta.

Rozszerzenie doprowadziło do faktu, że w 1991 r. Zmieniono nazwę troski: teraz został nazwany Qingdao Haier Group, na cześć niemieckiego partnera, ponieważ pełna nazwa była liberhaier. W 1992 r. Marka czekała na nowe zmiany. Ostateczna wersja jego nazwy była Grupa Haier. Pod tą nazwą, po raz pierwszy wydano akcje giełdowe, a następnie rozpoczął szybką międzynarodową karierę firmy.

Już do 1996 r. Spółka miała własną produkcję w Indonezji, rok później, rośliny w Malezji i Filipinach. Od 1999 roku troska ma zakład w Stanach Zjednoczonych, od 2002 r. W Pakistanie, z 2003 r. W Jordanii. Po opanowaniu Bliskiego Wschodu, firma kontynuowała zwycięską procesję, otwierając 5 przedsiębiorstw w krajach afrykańskich – z RPA do Tunezji. W Europie produkcja Haier znajduje się we Włoszech, w Rosji – w Naberezhnye Chelny.

Aby zrozumieć skalę Business Haier, warto to powiedzieć Firma pomyślnie zdobyła podział generała elektrycznego z siedzibą w Kentucky, wchłaniając cukierki, nie wspominając o mniejszych fuzjach.

Obecnie technika marki jest uważana za jednego z głównych konkurentów do już ustalonych marek zakupów.

Osobliwości

TV HAIER – Nowoczesne rozwiązanie technologiczne, zorientowane wentylatory przez fanów kino, telewizji, rozrywki online. Linia produktów zawiera ślimakowe telewizory LED z rozdzielczości Ultra HD (4K), Full HD, HD. Curved Series prezentuje modele z zakrzywionym ekranem. Prawie wszystkie telewizory wyposażone są w Wi-Fi, Smart TV Funkcje oparte na Androidzie. Obecnie użytkownicy są dostępne dla użytkowników, takich jak łączenie się z Netflix, YouTube, Google Play Filmy, Aplikacje muzyczne i sklepowe z Google, IVI Cinema i innych usług.

Możesz ustawić hasło podczas konfigurowania kanałów. W ramach kontroli rodzicielskiej uniknie to oglądania telewizji bez zgody drobnych widzów. Oddzielna uwaga zasługuje na pilota za pomocą przycisków Netflix, YouTube, wyszukiwanie głosowe – można uruchomić pomocnika jednym dotknięciem żądanego klucza.

W telewizorach z 4k zaimplementowaną technologią HDR10, zapewniając wysokie szczegóły obrazu, jasności i soczystości kolorów. Wszelkie treści można poprawić do jakości Ultra HD.

Charakterystyka

Haier TVS wykorzystuje najnowszy rozwój rozwoju bezprzewodowego. Moduł Bluetooth 5. 0, Wi-Fi 5 GHz zapewnia maksymalne szybkie i stabilne połączenie, przyspieszaj zawartość treści. W nowoczesnych modelach telewizory również:

 • ekran z przekątną 32, 40, 43, 50, 55 i 65 cali;
 • Przypadek w 3 kolorach – czarny, metaliczny, srebro;
 • Odpowiednia baza lub nogi do umieszczenia na zewnątrz;
 • oprogramowanie odpowiadające modelowi;
 • Wysokiej jakości obudowa o ścisłej przylegającej ramy;
 • Wbudowany tuner telewizyjny do odbierania sygnału istotnego telewizora;
 • Wymagane wejścia i wyjścia do łączenia słuchawek, HDMI, USB;
 • Wsparcie dla HBBTV po podłączeniu do Internetu;
 • kolory stereo w przypadku;
 • LAN do połączenia sieciowego;
 • Wejście optyczne do odbiornika.

Są to tylko wspólne cechy, istotne dla wszystkich telewizorów markowych. Poszczególne właściwości każdego modelu należy wziąć pod uwagę bardziej szczegółowo.

Popularne modele

Haier Telewizory LED są dostępne w szerokiej gamie asortymentu. Wśród obecnych modeli wynoszą około 20 pozycji z różnym wyposażeniem przekątnej i technicznej. Szczegółowy przegląd i opis najbardziej interesujących z nich pozwolą ci lepiej zapoznać się z techniką marki.

Le65u6700u

Rzeczywisty model z TV 4K Ultra HD, SM @ RT Android TV, Direct LED Podświetlany wyświetlacz. Ekran diagonalny 65-calowy obsługuje aktualizację częstotliwości ramy 60 Hz, 300 CD / M2 jasność zapewnia dobrą reprodukcję kolorów. TV obsługuje HDR, wyposażony w moduł tłumienia hałasu. Ukończ 2 kolumny na 15 W dla potężnego stereo. Korektor, dźwięk przestrzenny pomaga zrobić obraz filmowy jeszcze bardziej imponujący.

Le55k6500u

Uniwersalny model Haier TV Do montażu podłogi, umiejscowienie ścian. W zestawie Smart TV oparty na Androidzie, transmisji wideo w rozdzielczości 4K. Przekątna w wysokości 55 cali wystarczy, aby uzyskać jasne wyświetlenia wrażeń. Model charakteryzuje się dobrą jasnością, jasnością i reprodukcją kolorów. Porty i wejścia w zestawie umożliwiają przeglądanie i słuchanie treści z mediów zewnętrznych.

Le55q6500u

TV z serii zakrzywionych, z zakrzywionym ekranem i kompletnym zestawem funkcji multimedialnych. Doskonały transfer, funkcja „dźwięk wokół”, pełne zanurzenie w tym, co dzieje się na ekranie. Wszystkie te opcje sprawiają, że model jest naprawdę interesujący. Smart TV Zaimplementowany na platformie Linux, ale aplikacje można zainstalować z napędem flash. Uprawnienia 4K wystarczą, aby zobaczyć najwyższą jakość treści wideo.

Le50k6500u

Uniwersalny model z dużym ekranem i stylowym wzorem. Jest to dobry wybór do salonu, sypialni, kina domowego. Obraz jest transmitowany z rozdzielczością 4K, istnieje funkcja Smart TV, obsługuje transmisję plików multimedialnych z mediów zewnętrznych. Taki telewizor jest złotym środkiem między największym modelem a małymi modeli dla domu.

Le43k6500sa

Komputer z 43-calowym przekątną ekranową, wspierającą rozdzielczość Full HD. Model jest wyposażony w moduł Wi-Fi, Smart TV, znajdują się wbudowane komponenty do łączenia różnych urządzeń zewnętrznych. Jest to wygodna i niezawodna telewizja do ciągłego użytkowania jako centrum mediów domowych. Duży wyświetlacz może być używany do przeglądania rolek w sieci lub grach w konsoli.

LE32K6500SA

32-calowy ekran przekątnej. Jest to klasyczny model z HDR, rozdzielczości HD, podświetlana dioda bezpośrednia. Warto wybrać pokój dla dzieci lub kuchni, sypialnie. Pakiet zawiera funkcję Smart TV, ze wszystkimi niezbędnymi aplikacjami. Kąt widzenia jest mały – 160 stopni, istnieją kolory stereo 8 W, model jest niedrogi, ma dobre specyfikacje.

Le24k6500sa

Telewizor z Smart TV, obsługa wideo w formacie HD i wygodnym ekranie kompaktowym. Optymalne rozwiązanie do użytku kuchni lub kraju. System operacyjny HAIER Smart OS umożliwia pewnie cieszyć się wszystkimi niezbędnymi inteligentnymi funkcjami. Telewizor z 2 wejściami USB i HDMI istnieją inne niezbędne interfejsy, w tym Wi-Fi.

Skonfiguruj i połączenie

Większość funkcji jest po prostu zaimplementowana w telewizorze. Na przykład reset do ustawień fabrycznych są usuwane w haier do oddzielnego elementu menu. Wystarczy potwierdzić swoje intencje i zwracać telewizję do stanu podstawowego. Możesz zainstalować przeglądarkę i inne aplikacje przez menu z ikoną domu. Jeśli jest dostęp do rynku, możesz po prostu wybrać zawartość z niego. Ponadto telewizory obsługują instalację aplikacji ze źródeł zewnętrznych – z dysku flash.

Połączenie bezprzewodowe i przewodowe

Smartphone na Androida lub iPhone Możesz synchronizować z telewizorem Wi-Fi, łącząc je do wspólnej sieci domowej. Haier nie obsługuje połączenia przewodowego z gadżetami Apple przez USB jako napęd. Z urządzeniami na Androidzie nie ma takiego problemu. Na iPhone’a do transmisji z ekranu musisz użyć dodatkowych aplikacji lub chromekast.

Do komputera w najłatwiejszym sposobem, aby połączyć się Za pomocą HDMI. Aby grać w treści, wystarczy wybrać jako źródło sygnału, którego potrzebujesz w menu. Odbiornik kablowy jest również podłączony, konsola do gry.

Wyjście TV optyczne umożliwia podłączenie kabla do niego, aby połączyć się z wejściem akustycznym audio zewnętrznej akustyki. Do połączenia przewodowego przez Internet w telewizorach Haier znajduje się wejście do sieci LAN.

Ustawienia kanału

Możesz znaleźć kanały na antenę domowej, używając wyboru jako źródła sygnału DVB-T, a następnie:

 • Naciśnij Menu na pilocie;
 • Wybierz „Ustawienia kanału”;
 • ustanowić kraj (Rosja);
 • Uruchom autotune;
 • Na koniec idź, aby zobaczyć znalezione kanały.

Usuń zbyt głośny dźwięk, który nie jest regulowany przez pilota, łatwe. Wystarczy wymienić tryb sklepu w trybie domowym, jeśli nie zostało to zrobione podczas pierwotnej konfiguracji.

Telewizja kablowa w telewizorach Haier podświetliła źródło sygnału DVB-C. Musisz przejść do menu, zainstalować kraj, uruchom automatyczne strojenie za pomocą typu wyszukiwania „Full Scan”. Jeśli w tym trybie nic nie zostanie znalezione, częstotliwość jest określona na dostawcy i jest ręcznie wprowadzona.

Odbiornik konsoli, łącz opcjonalnie. Telewizor ma wspólny interfejs, przez CL-Connector, którego można podłączyć kartę inteligentną, aby wyświetlić płatne treści lub moduł CA.

Aktualizacja oprogramowania układowego, połączenie z Wi-Fi

Aby uzyskać aktualizację USB lub połączyć się z Wi-Fi, użytkownik wystarczy, aby przejść do menu „Ustawienia” i wybierz żądany element. W przypadku sieciowej sieci bezprzewodowej musisz wprowadzić hasło. Podobnie możesz zaktualizować oprogramowanie układowe samego telewizora – za pomocą elementu „Ustawienia ogólne” i wybór metody rozruchu bezprzewodowego.

Usuń czas trwania z ekranu

Wygląd czasu trwania napis na ekranie telewizora blokuje działanie przycisków. Aby rozwiązać problem, musisz przejść do menu, Wybierz czas akapitu. Aktualny czas jest tutaj ustawiony, ustawienia są ustawione na telewizję przejściową do trybu gotowości. Jeśli wszystkie ustawienia są określone poprawnie, nie będzie żadnych dalszych problemów.

ConnectingPlayer

Aby podłączyć ForkPlayer do surfowania w sieci za pomocą przycisku za pomocą przycisku za pomocą przycisku, IPTV, Telewizor Haier będzie musiał ręcznie przełączyć się na nowy adres DNS. Jednak nie jest to konieczne we wszystkich modelach. Istnieje pewna procedura, która powinna być zaludniona.

 1. Włącz telewizor.
 2. Wyjdź z menu.
 3. Wybierz „Ustawienia sieciowe”.
 4. Wymień adres serwera DNS na 195. 88. 208. 101 lub 85. 17. trzydzieści. 89 – W zależności od wyboru ForkPlayer uruchomi się przez różne aplikacje.
 5. Po synchronizacji danych, kompatybilne aplikacje będą działać za pośrednictwem nowego gracza.

Jeśli masz ForkPlayer, nie musisz spełniać połączenia IPTV. Będzie działać przez kompatybilną aplikację.

Patrz poniżej.

Instrukcja obsługi

Po wydobyciu z telewizora LED, Haier musi być zainstalowany na wsparciu lub powiesić na ścianie. Z montowaniem ściennym, musisz wstępnie zabezpieczyć przednią powierzchnię ekranu z negatywnych wpływów zewnętrznych. Wspornik jest zamocowany na tylnym panelu, w specjalnych śrubach do śrub. W zależności od modelu odległość między nimi będzie 200 mm dla urządzeń o przekątnej do 43 cali lub 400 mm dla telewizorów na 55/65 cali. Może być umieszczony tylko na ścianie stolicy.

Telewizor Haier jest dołączony zarówno do fizycznego przycisku umieszczony na dolnej krawędzi jego ramy, jak i z pilota.

Menu nawigacji do sterowania składa się z poprzeczki z centralnym przyciskiem i 4 elementami przez jego obwód. Są to elementy drzewne w nagłych wypadkach. Główna kontrola jest wykonywana przez pilota.

Po pierwszym włączeniu, założono pewne działania.

 1. Wybierz język.
 2. Zainstaluj początkowe hasło – domyślnie 0000, ale możesz wprowadzić swoje.
 3. Wybierz format pracy. W trybie demonstracyjnym głośność sklepu zawsze będzie maksimum. Warto wybrać tryb domu do użytku domowego.
 4. Melodia Połączenie internetowe.
 5. Wybierz antenę typu DVB, tryb strojenia, kraj. Możesz ustawić te parametry automatycznie.
 6. Znajdź programy telewizyjne. Wyszukiwanie zostanie wykonane w telewizorze, DTV, zakresie radiowe. Jeśli nie zostanie to zrobione, domyślnie na ekranie telewizora będzie napis „bez sygnału”. Wygląda na to, że transmisja jest nieobecna z powodu zapobiegania.

Po zakończeniu podstawowej konfiguracji ekran główny telewizora uruchomi się. Stąd możesz wybrać typ źródła sygnału: DTV, ATV, HDMI 1, 2 lub 3, AV i innych. W aplikacji Wstążka można znaleźć i uruchamiać aplikacje.

Można można:

 • Skonfiguruj ustawienia obrazu;
 • Popraw dźwięk;
 • Zrównoważyć kanały sygnału akustycznego;
 • Wprowadź i ustaw konfigurację sieci (Wi-Fi, kabel);
 • Uruchom sygnał Wi-Fi Autotopoisk;
 • Aktywuj napisy;
 • Włącz tryb niebieskiego ekranu;
 • Uzyskaj dostęp do systemu plików PVR $
 • Zaktualizuj oprogramowanie do USB;
 • Wróć do ustawień fabrycznych.

Aby włączyć YouTube z telefonu na TV Haier, musisz podłączyć dwa inteligentne gadżety do 1 sieci Wi-Fi. Potem wystarczy przejść do aplikacji w telewizji i kliknąć go jako ikona domu. W telefonie musisz wprowadzić to samo konto, przejdź do ustawień, wybierz „Widok na TV”. Jeśli wszystko jest zrobione poprawnie, obraz z wyświetlacza smartfona zostanie przetłumaczony na ekranie telewizora.

Zablokuj kanał oglądania, może być bezpośrednio w menu. Wystarczy użyć przycisków w górę iw dół, aby przełączać się między programami, a następnie kliknij „OK”. Wyłącz tryb bezpieczny i przejdź do ponownego ustawiania kanałów, wprowadzając hasło. Musi być wpisany w menu blokujące. Uniwersalny domyślny kod – 0000. Jeśli ta kombinacja nie działa, możesz użyć hasła administratora 9443.

Naprawa wskazówek

Podczas pracy, Haier TVS często mają problemy z tym, że użytkownik może rozwiązać niezależnie. Obejmują one pewne błędy.

 1. TV nie włącza się, LED wyszła. W razie potrzeby musisz sprawdzić połączenie z siecią, wstaw wtyczkę do wylotu. Warto również sprawdzić dostępność władzy w domu lub mieszkaniu, ślad, nie działał „Avtomat”.
 2. TV wyłącza się sam. Najbardziej prawdopodobne jest, że ekran jest odłączony ze względu na niestabilną dostawę energii elektrycznej. Jeśli dioda LED miga, żarówka jest oświetlona i wychodzi, najprawdopodobniej kontakt jest zakłócany w zasilaczu lub kablu. Przyczyną problemów może być wadliwy wylot lub niskie napięcie w sieci.
 3. TV wisiała. Jeśli problem nie jest zbyt globalny, wystarczy, żeby go wyłączyć, poczekaj chwilę. Dzięki poważnym programowi niepowodzenie pozostaje tylko w celu skontaktowania się z warsztatem, aby flashować technikę, wyeliminować błędy. Niewielkie opóźnienie w 20-30 sekund po włączeniu, nie jest konieczne – potrzebne jest załadowanie systemu Smart TV, nie ma takiego problemu ze zwykłymi telewizorami.
 4. TV nie odpowiada na pilota, światło jest włączone. Przede wszystkim musisz sprawdzić serwisowalność baterii. Jeśli to konieczne, zmieniają je. Wpływają na jakość odbioru sygnału z pilota może być również zakłóceniem. Jeśli pilot zdalnego sterowania jest uszkodzony, zostanie zastąpiony podobnym.
 5. Brak obrazka. Czasami pojawiają się matryca lub podświetlenie. W takim przypadku czarny ekran zgłosi potrzebę zastąpienia. Dokładna diagnoza będzie mogła prowadzić specjalistę do centrum serwisowego.
 6. Nie widzi dysku flash USB. Problem ten może być związany z faktem, że format systemu plików dysku flash nie jest zgodny ze standardem. Ponadto telewizor może być uszkodzony port USB, sam napęd czasami nie powiedzie się. Po podłączeniu urządzeń Apple przez kabel Haier TV nie rozpoznaje ich jako nośnika danych.
 7. Dźwięk zniknął. Jeśli obraz pozostaje normalny, warto sprawdzić tryb audio – czy jest on przetłumaczony na cichy format. Ponadto telewizor może poruszać kabel audio lub zewnętrzną akustykę jest nieprawidłowo podłączony.

Są to główne awarie, najłatwiej zdiagnozowane i wyeliminowane bez pomocy specjalistów centrum serwisowego.

Recenzje recenzji

Według ekspertów, telewizory Haier można nazwać udanym odkryciem dla rosyjskiego rynku urządzeń gospodarstwa domowego. Modelowy zakres produktów nie jest zbyt szeroki, ale przedstawia wszystkie niezbędne opcje użytkowania w różnych pokojach w domu lub apartamentach. Należy zauważyć, że jakość wdrażania technologii 4K jest nadal gorsza od przywódców. W przeciwnym razie, w tym sprzęt projektowy, marka zasługuje na najwyższe oceny.

Opinie nabywców o telewizorach Haier podzielonych. Są tacy, którzy pospieszni, aby zaoszczędzić, zwrócili towary do sklepu ze względu na nieuzasadnione oczekiwania. Jednak większość kupujących jest ładna, a matryca, a reprodukcja kolorów oraz wdrażanie inteligentnych funkcji. Ponieważ marka jest stosunkowo nowa, uważa się, że nieufny, ale z prawdziwym porównaniem z droższymi analogami w sklepie nadal decyduje o zakupie towarów.

Wśród oczywistych zalet najważniejszych telewizorów, istnieje doskonały postrzeganie sygnału Wi-Fi – Nie musisz zachować routera w bliskim sąsiedztwie telewizora. Kolumny grają również dość głośno, w stereo, istnieje zmiana ustawień, włączenie specjalnej opcji dla dźwięku przestrzennego. Nabywcy rynkowych i wystarczająca liczba gniazd z możliwością nie tylko odtwarzania z nośników USB, ale także nagrywania treści. Ponadto można połączyć się z telefonem, odtwarzaj z plików wideo IT.

W związku z wadami użytkownicy przypisują długą integrację – Po podaniu sygnału telewizor jest nadal ładowany przez około 20 sekund. Ponadto nie każdy może natychmiast zrozumieć menu ustawień, a skala, z którą dźwięk jest regulowany, występuje w środku ekranu. Wi-Fi Network TV za każdym razem szukając na nowo.

Marka Haier, na której zawsze można polegać. Jest to słynna chińska marka, która produkuje pralki i inne urządzenia gospodarstwa domowego. Pralki Haier są bardzo wysokiej jakości. Właściciele tych urządzeń są z nich zadowoleni i twierdzą, że korzystanie z tych pralek podnosi jakość życia.

Firma Haier jest znana jako jedna z firm, które produkują najlepsze pralki. To nie jest tylko prosty wniosek. To fakt, ponieważ wiele osób myśli tak samo o produktach Haier. Przedstawimy tutaj ranking 3 najlepszych pralek od Chińskiego producenta i podzielimy się z Tobą naszymi przemyśleniami na temat pralek Haier. Zaczynajmy!

Jaka jest Najlepsza Pralka Haier? Porównanie Popularnych Egzemplarzy w lutym 2023 roku

Poniższe porównanie przedstawia najlepiej sprzedające się pralki Haier na rynku w lutym 2023 roku. Wpływa na to wiele czynników, jednym z nich będzie dobry stosunek ceny do jakości.

Haier Pralki Opinie Użytkowników i Ranking TOP 3 Modeli w 2023 roku

1. Haier I-Pro 7 HW80-B14979 Refresh

Prezentujemy ranking pralek marki Haier, a na jego pierwszym miejscu znajduje się Haier I-Pro 7 Slim HW80-B14979 Refresh. To pralka SLIM, której wymiary wynoszą 46 x 60 x 85 cm. Jest wysoka i dosyć wąska, dlatego bez dwóch zdań zmieści się do praktycznie każdego trochę większego mieszkania. Jej pojemność maksymalna to 8 kg co sugeruje, że jest doskonała dla nieco większej rodziny.

Jeśli chodzi o zużycie prądu to tutaj zdecydowanie pralka Haier ma się czym pochwalić, ponieważ na sto cykli prania zużywa 47 kWh, co daje nam około 29 złotych. Prawda, że miłe zaskoczenie? Jeśli chcesz się przekonać co jeszcze sprzęt Haier ma w zanadrzu – czytaj dalej.

Na samym początku warto wspomnieć o jej klasie energetycznej A, to właśnie głównie dlatego pobór energii będzie znacznie mniejszy. Oprócz tego użyto w niej silnika typu inverter, który nazwany jest silnikiem indukcyjnym Direct Motion.

Zredukowane wibracje i hałas w tym modelu są możliwe dzięki zawieszonemu silnikowi w osi bębna poprawiają tym samym żywotność pralki Haier. W tym modelu odświeżysz swoje ubrania wyłącznie przy pomocy pary. Ta funkcja Refresh to idealna opcja dla odświeżenia kurtek zimowych, które długie miesiące spędziły w szafie, a mimo to nie wymagają dokładnego prania.

Co więcej, pralka Haier I-Pro 7 Slim HW80-B14979 Refresh dzięki systemowi antybakteryjnemu ABT ochroni szufladkę, do której wlewasz przeróżne środki piorące. Tym samym, Twoje ubrania przez cały czas będą dokładnie prane, bez obaw o wszelkie pozostałości.

Oprócz funkcji pauzy, dzięki której możesz dorzucić do pracującej pralki znalezione brudne rzeczy, sprzęt Haier posiada funkcję SmartDualSpray, czyli pralka sama się wyczyści, jeszcze przed zakończonym praniem. A co za tym idzie – sprzęt pozostanie bezawaryjny przez długi czas.

Naszym zdaniem niewątpliwe jest to, że pralka Haier I-Pro 7 Slim HW80-B14979 Refresh zasługuje na to pierwsze miejsce w zestawieniu pralek marki Haier. To również jej cena o tym zadecydowała. Sprzęt Haier kupisz już od 2199 złotych do 2799 złotych. Niewysoka cena jak na tylko możliwości! Zdecydowanie polecamy.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 46 x 60 x 85 cm
 • Pojemność: 8 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 47 kWh = 29. 14 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: A
 • Automatyka prania: tak
 • Programy prania bawełna, delikatny, mix, odświeżanie, pościel, syntetyki, wełna
 • Funkcje dodatkowe możliwość skrócenia czasu prania, pranie intensywne (odplamianie), start/pauza, dodanie pary do cyklu
 • Dodatkowe informacje oświetlenie bębna
 • Zastosowane technologie bęben Haier XL Drum, funkcja odświeżania Haier Refresh, odświeżanie parowe Haier Steam, redukcja zagnieceń Haier Easy Iron, silnik Haier Direct Motion, szybkie programy z funkcją I-Time, technologia antybakteryjna Haier ABT

Zalety

 • To proste, a zarazem stylowe pralki ładowane od przodu
 • Intuicyjny wyświetlacz elektroniczny
 • Sterowanie smartfonem
 • Niskie zużycie wody
 • Wysoka maksymalna prędkość wirowania, co zapewnia szybciej suche pranie
 • Silnik inwerterowy
 • Niskie zużycie energii elektrycznej
 • Duża pojemność znamionowana
 • Standardowy kierunek otwierania drzwiczek
 • Najwyższa klasa energetyczna

Wady

 • Brak!

Sklepy

Opinia Naszego Eksperta

Haier I-Pro 7 HW80-B14979 Refresh w naszym rankingu zdobywa ocenę:

10 / 10

2. Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh

Kolejna pralka klasy energetycznej A w naszym rankingu pralek marki Haier. Model Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh obowiązkowo musiał się tutaj pojawić. A teraz uwaga. Pojemność tej pralki wynosi aż 12 kg przy wymiarach 60 x 59, 5 x 85 cm! To definitywnie model przystosowany pod duże rodziny i jeszcze większe przestrzenie.

Jej zużycie prądu na sto cykli prania nie jest wygórowane, bo na sto cykli prania to urządzenie Haier zużywa 54 kWh, a po przeliczeniu na złotówki wychodzi 33, 48 złotych. Jak na taką pralkę przystało, maksymalna prędkość obrotów podczas wirowania wynosi 1400 obr/min. Co jeszcze ma do zaoferowania?

To sprzęt, w którym skrócisz lub wydłużysz program tak jak chcesz – wszystko skonstruowane tak, żeby korzystało Ci się z niej na, jak najwyższym poziomie. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, pralka mieści się w klasie energetycznej A, a co za tym idzie? Ten sprzęt pozwoli zaoszczędzić Ci nie tylko pieniądze, ale i wodę.

Twoje ubrania będą niesamowicie zadbane, a to za sprawą nietypowej struktury bębna, która nazywa się Pillow Drum. Jeśli martwisz się bakteriami, które mogą zalegać w bębnie pralki, to zupełnie niepotrzebnie, ponieważ model Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh posiada antybakteryjną technologię ukrytą pod nazwą Haier ABT.

Podobnie działa odświeżanie parowe Haier Steam, które dba nie tylko o ubrania, ale także o wnętrze bębna. Kolejna dobra wiadomość dla Ciebie – pralka ta posiada system redukcji zagnieceń pod nazwą Haier Easy Iron, co znaczy mniej więcej tyle, że żelazko przyda Ci się znacznie rzadziej.

Atutem tej pralki jest także duży, czytelny i łatwy w obsłudze wyświetlacz, na którym pralka pokazuje wszystkie ważne informacje na temat Twojego prania.

I kolejna recenzja w tym rankingu za nami. Stwierdzamy, że pralka Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh świetnie wpasowała się w to zestawienie. To trochę droższy sprzęt od swojej poprzedniczki, bo jej ceny oscylują w granicach 2999 złotych – 3399 złotych. Cena jest jak najbardziej zrozumiała, pralka Haier mnóstwo technologii i funkcji. Polecamy!

 • Typ pralki: Pełnogabarytowe
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 60 x 59, 5 x 85 cm
 • Pojemność: 12 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 54 kWh = 33. 48 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: A
 • Automatyka prania: tak
 • Programy prania bawełna, delikatny, mix, odświeżanie, pościel, syntetyki, wełna
 • Funkcje dodatkowe możliwość skrócenia czasu prania, pranie intensywne (odplamianie), start/pauza, dodanie pary do cyklu
 • Dodatkowe informacje oświetlenie bębna
 • Zastosowane technologie bęben Haier XL Drum, funkcja odświeżania Haier Refresh, odświeżanie parowe Haier Steam, redukcja zagnieceń Haier Easy Iron, silnik Haier Direct Motion, szybkie programy z funkcją I-Time, technologia antybakteryjna Haier ABT
 • Optymalne zużycie wody
 • Czytelny wyświetlacz elektroniczny
 • Sterowanie smartfonem
 • Wysoka maksymalna prędkość wirowania
 • Wyposażona w silnik inwerterowy
 • Niskie zużyci energii elektrycznej
 • Bardzo duża pojemność znamionowa (idealna dla dużej rodziny)
 • Wysoka Cena

Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh w naszym rankingu zdobywa ocenę:

9. 9 / 10

3. Haier I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh

Przedstawiamy trzecie miejsce naszego rankingu pralek marki Haier. Recenzowany sprzęt to model Haier I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh, który niezmiennie, tak jak poprzedniczki, znajduje się w klasie energetycznej A. Co Cię ponownie może ucieszyć, to jej zużycie prądu na sto cykli prania, które wynosi 51 kWh, a to po przeliczeniu wychodzi 31, 62 złote.

Historia lubi się powtarzać, to kolejna pralka Haier z ogromną pojemnością, która sięga do 10 kg, przy wymiarach 53 x 59, 5 x 85 cm. Genialnie zda egzamin w dużym domu lub mieszkaniu, u sporej rodzinki. Co jeszcze w sobie skrywa?

Pralka Haier I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh wyróżnia się przede wszystkim silnikiem indukcyjny Direct Motion, który dba o Twój komfort. Ta konstrukcja silnika sprawia, że wibracje i hałas są wytłumione, a co za tym idzie, pralka jest wydajniejsza i pobiera mniej energii.

W pralce Haier znajdziesz najbardziej podstawowe tryby prania, jakie tylko znasz – program prania bawełny, rzeczy delikatnych, pranie pościeli, syntetyków, a nawet wełny. Kolejnym ciekawym aspektem jest funkcja, która kryje się pod nazwą Refresh. Do odświeżenia garderoby wykorzystuje jedynie mikroparę, która w stu procentach sprawi, że Twoje ubrania będą pachniały i wyglądały jak nowe!

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zadbać i doczyścić swoje ubrania, uruchom funkcję, która dodaje pary do cyklu. Wspomniana para zapewni, że ubrania będą mniej pogniecione oraz oczyszczone z pozostałości po bakteriach. Zaoszczędzisz na tym sporo czasu, bo żelazko odejdzie na dalszy plan!

Kontynuując temat bakterii i zarazków, pralka ma program piorący w 90 stopniach, który precyzyjnie wyparzy Twoje ubrania. Czego chcieć więcej?

Jak na trzecie miejsce w naszym rakingu pralek marki Haier, model I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh nadal ma wiele do zaoferowania. Nic dziwnego więc, że się tutaj pojawiła. Ceny za tę pralkę zaczynają się od 2499 złotych, a kończą na 2899 złotych. Naszym zdaniem każdy posiadający właśnie ten model nie wymieni go na nic innego. Szczerze polecamy!

 • Typ pralki: Pełnogabarytowe
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 53 x 59, 5 x 85 cm
 • Pojemność: 10 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 51 kWh = 31. 62 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: A
 • Automatyka prania: tak
 • Programy prania bawełna, delikatny, mix, odświeżanie, pościel, syntetyki, wełna
 • Funkcje dodatkowe możliwość skrócenia czasu prania, pranie intensywne (odplamianie), start/pauza, dodanie pary do cyklu
 • Dodatkowe informacje oświetlenie bębna
 • Zastosowane technologie bęben Haier XL Drum, funkcja odświeżania Haier Refresh, odświeżanie parowe Haier Steam, redukcja zagnieceń Haier Easy Iron, silnik Haier Direct Motion, szybkie programy z funkcją I-Time, technologia antybakteryjna Haier ABT
 • Niskie zużycie wody
 • Niskie zużycie energii
 • Duży i czytelny wyświetlacz elektroniczny
 • Wyposażona w silnik inwerterowy
 • Duża pojemność znamionowa (10kg)
 • Bogato wyposażona w zestaw autorskiej technologii
 • Sporo programów prania
 • Sporo przydatnych funkcji dodatkowych
 • Automatyka wagowa
 • Nie recenzujemy słabych pralek, więc tym samym z reguły nie posiadają wad.

Haier I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh w naszym rankingu zdobywa ocenę:

9. 8 / 10

Prezentacja przykładowej pralki Haier i Opinie w Formie Video

Poniżej prezentujemy przykładową prezentację jednego z czołowych modeli pralek Haier w lutym 2023 roku.

Film: Haier Pralka – Opinie i Recenzja. Autor: Haier Polska

Podsumowanie

Jak widzimy, istnieje wiele pozytywnych opinii na temat pralek Haier. Ta chińska firma była w stanie obalić starych liderów, opracowując kilka charakterystycznych modeli pralek. I nie jest to zaskakujące, ponieważ Haier zaprezentował swoje produkty za najniższą cenę na rynku. Również w doskonałych wzorniczo modelach, gdzie zastosowano różne rozwiązania. W naszej opinii pralki Haier okazały się jednymi z najlepszych, wykazując się doskonałą wydajnością w stosunku do swojej ceny.

Urządzenia te potrafią prawidłowo wyprać ubrania, nie powodując nadmiernego obciążenia budżetu. I nadają się nie tylko do codziennych załadunków, ale również tych ciężkich (do 7 kg). Dzięki tej marce będziesz w stanie znaleźć model, który dokładnie odpowiada Twoim potrzebom.

Mamy nadzieję, że podobało Ci się czytanie tego rankingu pralek marki Haier. Naszym zdaniem wybrane modele to jedne z najlepszych. I mamy szczerą nadzieję, że ten ranking pomoże Ci wybrać Twoją pralkę, a jeżeli dalej masz wątpliwości, to sprawdź te opinie o najlepszych pralkach. Udanych zakupów!

Autor: Sebastian Przyborowski

Założyciel i redaktor portalu pralka. pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Pralki Haier Opinie i Najlepsze Modele w lutym 2023 roku

Ilość ocen: 41 Średnia ocen: 4. 8 na 5

  € 54, 75 VAT excluded

  Valve, solenoid valve

  Qty.

  Share

   • Delivery day 25/02/2023

    Limited stock Spare part descriptionCompatible models

    Type: Valve, solenoid valve

    Part number: SPHA01230415

    Manufacturer code: 0010705989

    Producer: Haier

    Ease of fitting: difficult

    Model: CA0035EAND
    Model code: AA1D57E0000
    Brand: HAIER
    Model: CA0070EAND
    Model code: AA9612E0000
    Model: CA0100EAND
    Model code: AA9650B3900
    Model: CA0130EAND
    Model code: AA9652E0000
    Model: AV22IMVEVA
    Model code: AA9AG1E4U00
    Model: AV24IMVEVA
    Model code: AA9AG2E4U00
    Model: AV26IMVEVA
    Model code: AA9AG4E4U00
    Model: AV20IMVEVA
    Model code: AA9AG5E4U00
    Model code: AA9AG6E1F00
    Model code: AA9AG7E1F00
    Model code: AA9AG9E1F00
    Model code: AA9AGAE1F00
    Model: AV16IMVURA
    Model code: AA9AK0E2R00
    Model: AV18IMVURA
    Model code: AA9AK6E2R00
    Model: AB71S2SG1FA
    Model code: AA9DA0E4U00
    Model: ABH140K1ERG
    Model code: AA9ZB0E1F00
    Model: 1U024DB. UE
    Model code: AAA2C0E1G00
    Model: NAGANO U. E MONO 7000W R32
    Model code: AAA2C1E1G00
    Model: 1U71S2SG1FA
    Model code: AAA2C1E4U00
    Model: AS092MNERA
    Model code: AAA2H0E1F00
    Model: AS122MNERA
    Model code: AAA2H1E1F00
    Model: AS072MNERA
    Model code: AAA2H1E4U00
    Model: AS182MNERA
    Model code: AAA2H2E4U00
    Model: AS242MNERA
    Model code: AAA2H3E1F00
    Model code: AAA2H3E4U00
    Model: AS162MNERA
    Model code: AAA2H4E1F00
    Model: AS302MNERA
    Model code: AAA2H4E4U00
    Model code: AAA2H5E1F00
    Model code: AAA2H6E1F00
    Model code: AAA2H6E4U00
    Model code: AAA2H7E4U00
    Model code: AAA2HDE2U00
    Model: AS282MNERA
    Model code: AAA2HDE4U00
    Model code: AAA2HFE2U00
    Model code: AAA2HFE4U00
    Model code: AAA2HLE2U00
    Model: 3U55S2SR2FA
    Model code: AAA2P2E4U00
    Model: 3U024DB. UE
    Model code: AAA2Q1E1G00
    Model: 3U70S2SR2FA
    Model code: AAA2Q1E4U00
    Model: 4U75S2SR2FA
    Model code: AAA2R1E4U00
    Model: 4U030DB. UE
    Model code: AAA2S1E1G00
    Model: 4U85S2SR2FA
    Model code: AAA2S1E4U00
    Model: 5U105S2SS2FA
    Model code: AAA2U1E4U00
    Model: [H2SM-(9+12)RU03/R2(DB)](out)
    Model code: AC1XJ0E0300

    3 way valve liquide pipe 12-7 (flare)

  Informacje o menu Haier Ca0035eand

  Bezpośredni link do pobrania Informacje o menu Haier Ca0035eand

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje o menu Haier Ca0035eand