Instrukcja montażu oraz instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pro Combi Bs7304021m

Instrukcja montażu i instrukcji użytkowania i pielęgnacji Aeg Pro Combi Bs7304021m są ważnymi dokumentami, które trzeba przeczytać przed użyciem urządzenia. Instrukcja montażu opisuje, jak bezpiecznie i wydajnie zamontować urządzenie, a instrukcja użytkowania i pielęgnacji zawiera szczegółowe wskazówki dotyczące użytkowania urządzenia, w tym informacje dotyczące bezpiecznego korzystania z urządzenia, czyszczenia i konserwacji, naprawy i wymiany części oraz instrukcje dotyczące ustawień. Czytanie i śledzenie instrukcji pomaga utrzymać bezpieczne użytkowanie urządzenia i zapewnia jego wydajne działanie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu oraz instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pro Combi Bs7304021m

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

<strong>INSTRUKCJA</strong> <strong>MONTAŻU</strong>I <strong>UŻYTKOWANIA</strong> <strong>ŻAGLA</strong>Krok 1: Przygotowanie żagla. – Wyjmij żagiel z pokrowca. – Rozłożony żagiel połóż na płaskiejpowierzchni. – Wsuń części masztu (nasuwając je nasiebie) w dwa tunele znajdujące się nakrawędziach żagla. – Znajdź linkę na dole żagla. Przełóż ją podpodstawą masztu i zepnij linkę z nią samą. To zapobiegnie wysuwaniu się żagla dogóry. (zdjęcie 1)Krok 2: Przednie mocowanie żagla i mocowanie podstawy masztu. – Przy pomocy karabinka i np. rączki kajaka, utwórz punkt mocowania żagla gumą dziobową, jeśli jest to niemożliwe, w odpowiednim miejscu należy przynitować dołączone do zestawuucho, a następnie wpiąć w nie karabinek. (zdjęcie 2)– Punkty mocowania podstawy masztu powinny znajdować się po obu stronach kajaka. Podstawa masztu powinna być oddalona o co najmniej 25 cm od punktu mocowania gumydziobowej (patrz poprzednia wskazówka). Możliwe, że na kajaku będą już elementy, którebędzie można wykorzystać do mocowania podstawy masztu, np. śruby przytwierdzającelinki do boków kajaka (zdjęcie 3). Jeśli nie, odpowiednie uchwyty (trójkąty) trzebaprzynitować (zdjęcie 4). Istotne, by pokład w miejscu mocowania był na tyle szeroki, abyklamry od pasków mocujących podstawę masztu znalazły się przed uchwytami, do którychbędą zakładane te paski. Krok 3: Ustawienie kąta masztu by pasował do profilu pokładu. – Zamontuj żagiel na kajaku, solidnie zaciągnij wszystkie paski. – Ustaw go pionowo i całkowicie rozewrzyj.

  • Page 2 and 3: - Dociśnij do pokładu podstawę m
  • Page 4: Zalecenia dla łódek z laminatów.

Ważne: Zawsze należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi usuwania kamienia z produktu, aby zapewnić prawidłowy proces usuwania kamienia! Nie mieszaj odkamieniacza z innymi produktami. Zalecane przeprowadzenie testu bezpieczeństwa dla wrażliwych materiałów i powierzchni. Nie nadaje się do naczyń ani emaliowanych przedmiotów.

Ekspresy do kawy: Dodaj 200 ml płynu i 1 litr wody do zbiornika na wodę i uruchom ekspres. Powtórz proces w przypadku dużego zwapnienia. Po odkamienianiu przepłucz urządzenie (2 wypełnienia zbiornika) słodką wodą.

Czajniki: Dodaj środek odkamieniający do czajnika i odstaw urządzenie na pół godziny (w zależności od stopnia zwapnienia). Dokładnie spłucz czystą wodą.

Żelazka: Napełnij jedną filiżankę odkamieniaczem i trzy filiżanki wodą i odkamieniaj zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia.

Głowice prysznicowe, filtry kranów, grzałki itp. : Umieść przedmiot w pojemniku i napełnij środkiem odwapniającym. Następnie spłucz przedmioty czystą wodą.

Odkamieniacz Premium zakupisz zw naszym sklepie internetowym


Piekarniki parowe: Zalecamy stosowanie odkamieniacza Steam Care.

Instrukcja montażu oraz instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pro Combi Bs7304021m

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu oraz instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pro Combi Bs7304021m

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu oraz instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pro Combi Bs7304021m