Opis techniczny Asus Motherboard P5cr Vm

Asus P5cr Vm to płyta główna z technologią ASUS EZ Flash2 i CrashFree BIOS3. Płyta główna posiada szeroki zakres połączeń dla wszystkich potrzebnych urządzeń. Jest wyposażona w procesory Intel® LGA 775, obsługujące wszystkie aktualne procesory Intel® Core™2 Extreme, Core™2 Quad, Core™2 Duo, Pentium® Dual-Core i Celeron®. Płyta główna posiada szybkie połączenia USB 2.0 i SATA2, co pozwala szybko przesyłać dane. W płycie głównej zastosowano technologię ASUS AI NET2, która umożliwia szybkie i bezproblemowe połączenie z siecią. Płyta główna posiada również technologię ASUS AI Booster, która umożliwia optymalizację wydajności systemu w celu osiągnięcia najlepszych wyników. Płyta główna wykorzystuje także technologię ASUS Q-Fan, która pozwala na kontrolowanie prędkości wentylatora i zarządzanie temperaturą procesora. Asus P5cr Vm to doskonała płyta główna, która zapewnia wszystko, czego potrzebujesz w komputerze.

Ostatnia aktualizacja: Opis techniczny Asus Motherboard P5cr Vm

w sprawie badań często główne, którzy posiadali segment niskiej cenie, ponieważ jest to najbardziej poszukiwany produkty. Jednocześnie istnieją również opisy modeli, które wysadzony w powietrze na rynek. Deska z ASUS P5KPL-AM cech uzyskano elegancka, ale ze względu na jego wartość była dostępna dla wielu kupujących. Teraz trudno jest powiedzieć, czy jest możliwe, aby zadzwonić tym modelu „złoty środek”, ponieważ moc PC w 2008 roku, a dziś są wyraźnie różne.

poprawa

Często ta nowa płyta nazywa multimedialnych. Z jakiegoś powodu, dowiadujemy się dalej. Natychmiast należy powiedzieć, że to było oparte na Intel G31 Express, który następnie został uważany za logika systemu podatkowego. Główną zaletą podkręcania płyty głównej uważane autobus i wsparcie dla nowego typu pamięci.

Nie wspominając już o młodszego modelu ASUS P5KPL-VM. Opiera się również na powyższym chipset, ale nie była bardzo wysoka wydajność i średnie możliwości. Dlatego opłata jest często stosowany w komputerach biurowych zespoły.

uszczelka

Jak zawsze, modele, które pojawiły się w 2008 roku, nie wyróżniał się szczególnie bogate pole. Teraz uwaga do ścisłej pakowania. Producenci chcą stworzyć jasne, stylowe, atrakcyjne pudełko, a taki cel nie był, jak konkurencja nie była tak poważna, jak jest teraz.

Przód modelu ASUS P5KPL-AM została podana na opakowaniu. Charakterystyki są przedstawiane w formie skróconej. Nie ma informacji na temat podkręcania, rodzaj obsługiwanej pamięci, audio i ośmiu kanałów dostępnych.

Na tylnej stronie trochę więcej informacji. Jest to obraz większość płyt głównych, jak niektóre technologie, dostępności poszczególnych interfejsów, i tak dalej. Pakiet jest kompletna. Są to, jak zwykle, płyta CD ze sterownikami i oprogramowaniem w systemie Windows Vista. Przewodnik i instrukcja obsługi.

Tutaj można znaleźć trzy pętle Serial ATA, UltraDMA i FDD. Istnieją przejściówki SATA, etykiety markowych i, jak zawsze, na tylnym panelu można umieścić czapkę.

wygląd

Zanim dowiemy się, co płyta główna ASUS cechy P5KPL-AM uzyskane poprzez studiowanie projektowania produktu. Oczywiście, nic specjalnego i radykalnie różni się od poprzednich modeli to nie. PCB jest wykonany w obudowie typu formatu microATX. Wszelkie problemy z instalacją „macicy” powinien powstać: wszystkie elementy znajdują się wygodnie do podłączania urządzeń peryferyjnych.

Płyta umieścić kilka kondensatorów. Polimer nie jest dużo, ale są one trwałe, producent umieszcza je w węzłach stabilizacji prądu. W innych miejscach są kondensatory z ciekłych elektrolitów. Ale, niestety, nie może pochwalić się nienaganną pracą.

Dla pamięci na pokładzie widać tylko dwa sloty. Pamięć RAM może rozwijać się do maksymalnie 4 GB. Podczas chłodzenia modele spełniają małe grzejniki aluminiowe rozmiar. Z jakiegoś powodu postanowił udawać miedzi. Chociaż osoby, która rozumie wszystko to, powiedzmy, że taka zamiana nie wpływa na wydajność. Grzejniki dość znacznie nagrzewać podczas kontroli i analizy.

podstawka

Zbliżając się do odpowiedzi na pytanie, jaki rodzaj cech ASUS P5KPL-AM, konieczne jest, aby dotknąć na panelu interfejsu i ogólnej dostępności gniazd na mapie. Panel System nie otrzymał wielobarwnej oznaczenia. Z drugiej strony, zestaw zawiera instrukcję, chociaż angielskim. Niemniej jednak, może to przyczynić się do czynienia z połączeniem, w skrajnych przypadkach, istnieje również poradnictwo w Internecie.

Zielone światło z diody LED zmieniła swoje miejsce i znajduje się w dolnej części planszy. Dla formatu PCI, istnieją dwa gniazda, jedno jest typu PCIe x1, a drugi jest przeznaczony do kart graficznych PCIe x16. Złącze USB jest również dość na tym modelu – osiem sztuk. com/images/46/6b/466bb9387d4d0ebe. jpg" title="asus P5KPL jestem w Roem cech iskrowym"/>

Panel interfejsu jest niczym niezwykłym nie wyróżniać. Tutaj masz porty dla myszy i klawiatury, które są obecnie rzadkością. Ponadto, istnieją gniazda 6 dla systemu audio. Dla tylko USB 4 porty, które w chwili obecnej, to czasami nie wystarcza. Jest to złącze do kabla internetowego. Miły obecność portu COM, wyjście wideo VGA, równolegle LPT.

Karta może być zainstalowany system chłodzenia, maksymalnie trzech wentylatorów. Jeden procesor na 4-pin, reszta – do styku 3 obudowy. Gniazdo chłodnicy znajduje się w prawym dolnym rogu jest wentylator CPU powinien zatrzymać się tutaj. W „BIOS” musi dostosować swoją prędkość obrotową oraz automatyczną regulację.

opis

Jak wspomniano wcześniej, charakterystyka płyty ASUS P5KPL-AM nie szczególnie wyróżniać, ale jest on przenoszony przez podkręcania w kategorii modeli multimedialnych. Jak wspomniano wcześniej, format obsługiwany chipsetu Intel G31. Bijak posiada jedynie dwa otwory, a może wzrosnąć do maksymalnie 4 GB.

Obsługiwana pamięć typu – DDR2-1066, który jest ciekawym rozwiązaniem do modelu budżetowego. Autobus system może rozpędzić się do 1, 6 GHz. Chociaż Intel twierdzi, że wartość ta może wynosić do 1333 MHz. Pamięć może rozproszyć do 800 MHz.

South Bridge, zarząd używa formatu Intel ICH7 i może obsługiwać cztery złącza SATA II z. Należy zauważyć, że nie mogą być one połączone w tablicy. W pobliżu portu jest również dla Ultra DMA.

Płyta nagłośnienie posiada 8 kanałów poprzez VT1708B kodeka. jack audio może wziąć tylko dwa porty: HDA i AC'97. Ale wysokiej jakości dźwięku nie musi polegać jako kontroler sieci Gigabit nie było, a pracuje przy 10/100 Mb / s.

Opłata ASUS P5KPL-AM charakterystykę mocy i nie dostać bardzo silny. Stabilizator zawiera 3-fazowej, ale pracuje w rodzaju kanału FET N. Również polimerowe kondensatory i cewki z rdzeniem ferromagnetycznym. com/images/7b/0b/7b0b90887d480ebd. jpg" title="Opis Płyta ASUS P5KPL pm"/>

Więc w końcu warto wspomnieć, model ten jest kompatybilny z procesorami. Format gniazdo LGA775 dla niego. Gdy ta funkcja może płyta główna z procesorem Intel Core 2 Quad, Core 2 Duo, Core 2 Extreme, Pentium 4, Pentium D i Pentium Extreme.

możliwości

Trzeba powiedzieć, że ten model płyty głównej posiada szerokie możliwości. Jest to, oczywiście, o ustawieniach w „BIOS”. Dla tych, którzy chcą spróbować dodatkowego przyspieszenia, istnieje specjalny punkt, gdzie można zwiększyć częstotliwość w stosunku do 30%. Jeśli pójdziesz do ustawień użytkownika, instrukcja taktowania FSB wzrasta do 600 MHz.

Z branży energetyki trochę mocniej. jego ustawienia są w pięciu kategoriach, podczas gdy tytuł jest czasem trudno odgadnąć, co się dzieje. Ponadto napięcie zmienia się nieznacznie, ale wielki krok.

W „BIOS” możliwe jest, aby monitorować temperaturę płyty i procesora, prędkość wentylatora, wskaźniki napięcia. Można także technologię, która automatycznie dostosowuje działanie chłodnicy.

gatunek

W tym czasie pojawiły się na rynku, a płyta główna ASUS P5KPL-AM SE. Oferuje on znacznie różni się od poprzedniego modelu. Ona nadal opiera się z chipem Intel G31. Gniazdo LGA 775 dla formatu procesora. Magistrala systemowa może mieć częstotliwości od 533 MHz do 1, 6 GHz. com/images/c9/2b/c92b4c987d430ebc. jpg" title="asus P5KPL jestem w charakterystyce Roem"/>

Obsługiwane procesory Celeron E1000 dodaje kolejną serię i 400 Zmieniono rodzaj pamięci DDR2 DIMM i miał możliwość zwiększenia częstotliwości jej do 1066 MHz. Ale liczba szczelin była jeszcze tylko dwa, a maksymalna ilość pamięci RAM to 4GB.

Generalnie planszowe specyfikacje ASUS P5KPL-AM SE otrzymała wiele słabsza. To wszystko jest takie samo było wbudowanej karty graficznej Intel GMA 3100. Ale schemat dźwięk miał słabszą wersję 5. 1. Istnieje coraz PCI szczeliny, SATA 3 Gb / s i SATA. Minimalna częstotliwość opona 533 MHz i w poprzednim wzorem – 800 MHz.

modyfikacja

Innym ciekawym rozwiązaniem badanych płyta stała się wzorem dla ASUS P5KPL-AM IN / Roem / SI. Cechy ponownie niemal identyczne. Procesor nadal służyć Intel G31. Również Chipsy identyczne podparcia. Nie jest możliwe, aby zmienić częstotliwość magistrali: minimum – 800 MHz, a maksymalna – 1, 6 GHz.

Z pamięci rzeczy, jak również. Jedyną rzeczą, która przyciąga wzrok – jest to zmiana w dźwięku osiem-sześć-kanałowego. W związku z tym zestaw i inny kodek – VIA VT1705. Zmienia swoją wersję i kontroler sieciowy, ale nadal ze wskaźnikami 10/100 Mb / s. Ponadto zauważalna różnica w liczbie portów. Mniej USB złącze również pozbył gniazda audio. Nie ma portu COM tutaj.

W rezultacie, specyfikacje ASUS P5KPL-AM IN / Roem / Si był praktycznie identyczny jak w wersji standardowej: a trudno znaleźć różnice w stosunku do tych, którzy nie rozumieją. Tak i przeglądać model jest wciąż najlepiej sprzedającym, ponieważ niewiele osób chce zrozumieć ogromną różnorodność modyfikacjami.

zmienność

Wśród innych jest, oczywiście, i kolejny model ASUS P5KPL-AM EPU. Cechy znowu subtelnie zmieniona. Istnieje więcej szczelin SATA 3 Gb / s. Porty rozszerzeń również uzyskać wkład. Niewiele zmieniło się zestaw złącz jako całości. Nadal głównym transformacja tej opcji jest to, że kontroler sieci Gigabit wreszcie stać. Co do reszty, nie ma żadnych zmian. com/images/01/cb/01cbc3e87d520ebf. jpg" title="Płyta główna ASUS P5KPL jestem cechy"/>

opinie

Najbardziej pochwała w płycie głównej ASUS P5KPL charakterystyka-AM SE. Za cenę, którą trzeba zwrócić uwagę na użytkowników, można uzyskać dobrą średnią PC. Jednocześnie, ze względu na stosie wtyków, gniazd i portów, możliwe jest ustawienie urządzeń peryferyjnych bez żadnych problemów z kompatybilnością.

Płyty główne ASUS P5KPL-charakterystyka AM IN / Roem naprawdę przyzwoite. Wszelkie zmiany tej serii jest chwalony za podkręcania, która pokazuje dobry wynik, jak również prawie doskonały układ planszy. Nie pozwól firmę i jako całość. Wiele z planszy przez długi czas służył do użytkowników. com/images/f4/4b/f44b65287d3e0ebb. jpg" title="asus P5KPL AM EPU charakterystyka"/>

Oczywiście, do roku 2012 to już wezwał do zmiany, jak technologia przesuwa się do przodu, a niektóre porty przestało być konieczne. Nowe procesory pojawiły się również bardziej wydajne. Ale płyta stała się dla wielu świetny produkt, który posiada wbudowaną kartę graficzną, kodek audio i kontrolera sieciowego.

Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 1

P5CR-VM
Motherboard

Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 2
E1835 E1835 E1835 E1835 E1835 First Edition V1 First Edition V1 First Edition V1 First Edition V1 First Edition V1 January 2005 January 2005 January 2005 January 2005 January 2005 Copyright © 2005 ASUSTeK COMPUTER INC. All Rights Reserved. No part of this manual, including the products and software described in it, may be reproduced, transmitted, transcribed, stored in a retrieval system, or translated into any language in any form or by any means, except documentation kept by the purchaser for
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 3
Contents Notices................................................................................................ vi Safety information............................................................................. vii About this guide............................................................................... viii How this guide is organized.................................................. viii Where to find more information............................................ viii Conventions use
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 4
Contents 2. 6 Jumpers.............................................................................. 2-18 2. 7 Connectors......................................................................... 2-23 2. 7. 1 Rear panel connectors.......................................... 2 Internal connectors............................................... 2-24 Chapter 3: Powering up Chapter 3: Powering up Chapter 3: Powering up Chapter 3: Powering up Chapter 3: Powering up 3. 1 Starting up for the first ti
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 5
Contents 4. 4 Advanced menu.................................................................. 4-19 4. 4. 1 USB Configuration................................................. 2 MPS Configuration................................................ 4-20 4. 3 Remote Access Configuration.............................. 4-21 4. 4 CPU Configuration................................................. 4-22 4. 5 Chipset................................................................. 4-24 4. 6 Onboard
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 6
Notices Federal Communications Commission Statement Federal Communications Commission Statement Federal Communications Commission Statement Federal Communications Commission Statement Federal Communications Commission Statement This device complies with Part 15 of the FCC Rules. Operation is subject to the following two conditions: • This device may not cause harmful interference, and • This device must accept any interference received including interference that may cause undesired operation. T
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 7
Safety information Electrical safety Electrical safety Electrical safety Electrical safety Electrical safety • To prevent electrical shock hazard, disconnect the power cable from the electrical outlet before relocating the system. • When adding or removing devices to or from the system, ensure that the power cables for the devices are unplugged before the signal cables are connected. If possible, disconnect all power cables from the existing system before you add a device. • Before connecting or
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 8
About this guide This user guide contains the information you need when installing and configuring the motherboard. How this guide is organized How this guide is organized How this guide is organized How this guide is organized How this guide is organized This manual contains the following parts: • • • • • Chapter 1: Product introduction Chapter 1: Product introduction Chapter 1: Product introduction Chapter 1: Product introduction Chapter 1: Product introduction This chapter describes the featu
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 9
Conventions used in this guide Conventions used in this guide Conventions used in this guide Conventions used in this guide Conventions used in this guide To make sure that you perform certain tasks properly, take note of the following symbols used throughout this manual. DANGER/WARNING: DANGER/WARNING: DANGER/WARNING: DANGER/WARNING: DANGER/WARNING: Information to prevent injury to yourself when trying to complete a task. CAUTION: CAUTION: CAUTION: CAUTION: CAUTION: Information to prevent damag
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 10
P5CR-VM specifications summary ® ® CPU CPU CPU CPU CPU LGA775 socket for Intel Pentium 4 processor with Extended Memory 64-bit Technology (EM64T) ® Supports Intel Hyper-Threading Technology ® Chipset Chipset Chipset Chipset Chipset Northbridge: Intel E7221 Memory Controller Hub (MCH) ® Southbridge: Intel ICH6R Front Side Bus Front Side Bus Front Side Bus Front Side Bus Front Side Bus 800/533 MHz Memory Memory Memory Memory Memory Dual-channel memory architecture 4 x 240-pin DIMM sockets support
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 11
P5CR-VM specifications summary Internal Internal Internal Internal Internal 1 x Floppy disk drive connector connectors connectors connectors connectors connectors 1x IDE connector 4 x Serial ATA connectors 2 x CPU fan connectors 4 x System fan connectors 3 x USB connectors 1 x 24-pin SSI power connector 1 x 4-pin ATX 12 V power connector 1 x Serial port connector 1 x Backplane SMBus connector 1 x Power supply SMBus connector 1 x BMC connector 1 x TRPWR connector 1 x Auxiliary panel connector 1
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 12
xii xii xii xii xii
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 13
This chapter describes the motherboard features and the new technologies it supports. Product 1 introduction
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 14
Chapter summary 1 1. 1 Welcome!.............................................................................. 1-1 1. 2 Package contents................................................................. 3 Special features.................................................................... 1-2 ASUS P5CR-VM ASUS P5CR-VM ASUS P5CR-VM ASUS P5CR-VM ASUS P5CR-VM
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 15
1. 1 Welcome! ® ® ® ® ® Thank you for buying an ASUS Thank you for buying an ASUS P5CR-VM motherboard! P5CR-VM motherboard! Thank you for buying an ASUS Thank you for buying an ASUS Thank you for buying an ASUS P5CR-VM motherboard! P5CR-VM motherboard! P5CR-VM motherboard! The motherboard delivers a host of new features and latest technologies, making it another standout in the long line of ASUS quality motherboards! Before you start installing the motherboard, and hardware devices on it, check t
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 16
1. 3 Special features 1. 3. 1 1. 1 Product highlights Product highlights Product highlights Product highlights Product highlights Latest processor technology Latest processor technology Latest processor technology Latest processor technology Latest processor technology The motherboard comes with a 775-pin surface mount Land Grid Array ® ® (LGA) socket designed for the Intel Pentium 4 processor in the 775-land ® ® package. The motherboard supports the Intel Pentium 4 proces
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 17
PCI Express™ interface PCI Express™ interface PCI Express™ interface PCI Express™ interface PCI Express™ interface The motherboard fully supports PCI Express, the latest I/O interconnect technology that speeds up the PCI bus. PCI Express features point-to-point serial interconnections between devices and allows higher clockspeeds by carrying data in packets. This high speed interface is software compatible with existing PCI specifications. See page 2-17 for details. Gigabit LAN solution G
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 18
1. 2 1. 2 Innovative ASUS features Innovative ASUS features Innovative ASUS features Innovative ASUS features Innovative ASUS features ASUS Smart Fan technology ASUS Smart Fan technology ASUS Smart Fan technology ASUS Smart Fan technology ASUS Smart Fan technology The ASUS Smart Fan technology smartly adjusts the fan speeds according to the system loading to ensure quiet, cool, and efficient operation. See page 4-30 for details. ASUS CrashFree BIOS 2 ASUS CrashFree BIO
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 19
This chapter lists the hardware setup procedures that you have to perform when installing system components. It includes description of the jumpers and connectors on the motherboard. Hardware 2 information
Streszczenie treści zawartej na stronie nr. 20
Chapter summary 2 2. 1 Before you proceed.............................................................. 2-1 2. 2 Motherboard overview.......................................................... 2-2 2. 3 Central Processing Unit (CPU).............................................. 2-6 2. 4 System memory................................................................. 2-13 2. 5 Expansion slots................................................................... 2-15 2. 6 Jumpers..........................
 • Platforma Intel® LGA775 w Asus P5E-VM DO
 • Chipset typu Intel® Q35
 • Obsługa technologi Intel® vPro
 • 2 gniazda standardu IEEE1394a
 • aż 12 portów USB 2. 0 w Asus P5E-VM DO
 • Zintegrowany układ TPM

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do płyty głównej Asus P5E-VM DO.Przewodnik użytkowania został dodany 18. 02. 2010.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Asus P5E-VM DO i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 43. 9 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • Instrukcja obsługi do Asus P5E-VM DO
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


Oceń Asus P5E-VM DO

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Opis techniczny Asus Motherboard P5cr Vm

Bezpośredni link do pobrania Opis techniczny Asus Motherboard P5cr Vm

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opis techniczny Asus Motherboard P5cr Vm