Opisy cykli 3nstar Trm010

3nstar Trm010 to cyfrowe, inteligentne urządzenie do pomiaru temperatury. Jest wyposażony w szerokopasmowy czujnik temperatury, który mierzy temperaturę w zakresie od -40 do +125 stopni Celsjusza. Urządzenie jest wyposażone w funkcje, które pozwalają na łatwą i skuteczną kontrolę temperatury. Urządzenie posiada cyfrowy wyświetlacz LCD, który jest łatwy w użyciu. Urządzenie jest wyposażone w dwa wyjścia, które są przeznaczone do podłączenia do urządzenia zewnętrznego. Urządzenie posiada również funkcję alarmu, która sygnalizuje, gdy temperatura osiąga określony poziom. 3nstar Trm010 jest wygodny, wydajny i łatwy w użyciu. Jest to idealne rozwiązanie do kontroli temperatury.

Ostatnia aktualizacja: Opisy cykli 3nstar Trm010

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej – zaproszenie do udziału w programie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej skierowanego do uczniów szkół i przedszkoli. Program jest realizowany w Kinie Muza w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Program Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej składa się z cykli tematycznych opartych na filmach o wyjątkowych walorach edukacyjnych i wychowawczych, wzbogaconych o prelekcje przed seansem. Do każdego z warsztatów dla nauczycieli dostępne są również materiały umożliwiające przeprowadzenie zajęć w szkole po seansie takie jak: scenariusze lekcji, karty pracy oraz analizy psychologiczne. W Kinie Muza realizowane są cykle dla wszystkich grup wiekowych:

- przedszkole: cykl „Filmowe przygody”

- szkoła podstawowa klasy 1-3: cykl „Filmowe sekrety”

- szkoła podstawowa klasy 4-6: cykl „Świat filmu”

- szkoła podstawowa klasy 7-8: cykl „Dojrzewanie w kinie”

- szkoła ponadpodstawowa: cykl „Film na maturze”

Nauczyciele zapisują swoich uczniów na wybrany cykl lub pojedyncze zajęcia (szczegółowe opisy cykli znajdują się na stronie Kina Muza) i od października do kwietnia raz w miesiącu przychodzą wraz z nimi do kina. Zapisy do programu odbywają się poprzez panel: https://nhef. pl/zapisy lub bezpośrednio w kasie kina tel. : 12 272-15-11 wew. : 29 email: kino. myslenice@gmail. com.

 Grany poniedziałek - nowy sezon

Już w poniedziałek 10 października w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu rusza nowy sezon cyklu muzycznego „Grany Poniedziałek”. To autorski pomysł muzyka Piotra Dziadkowca i dziennikarza Rafała Podmokłego, który zyskał swoją wierną publiczność i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Spodziewajcie się niespodziewanego!

Opisy cykli 3nstar Trm010

Bezpośredni link do pobrania Opisy cykli 3nstar Trm010

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opisy cykli 3nstar Trm010