Podręcznik instalacji i wsparcia Ge Jgbs66rek Ss

Ge Jgbs66rek Ss to podręcznik instalacji i wsparcia systemu, który zawiera informacje na temat instalacji, konfiguracji i utrzymania systemu. Podręcznik zawiera instrukcje krok po kroku, wskazówki i porady dotyczące wszystkich aspektów systemu Ge Jgbs66rek Ss. Zawiera również szczegółowe informacje na temat sterowników, oprogramowania, instalacji sieci i konfiguracji systemu. Podręcznik jest dostępny w formacie PDF i zawiera najbardziej aktualne informacje i wskazówki dotyczące systemu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji i wsparcia Ge Jgbs66rek Ss

Zabezpieczenia e-booków

e-booki podlegają ochronie prawa autorskiego, takiej samej, jak książki drukowane. Kopiowanie zakupionych plików w celu udostępniania ich innym osobom jest przestępstwem, zagrożonym karą do 5 lat więzienia. Aby chronić się przed piractwem, większość wydawców stosuje skomplikowane systemy szyfrowania e-booków. Wymagają one od użytkownika instalacji specjalnego oprogramowania, czasem nawet nabycia dodatkowego sprzętu (czytnika). Metody te ograniczają swobodę korzystania z zakupionych e-booków.

Publikacje kupione na naszej stronie nie mają tych uciążliwych ograniczeń. E-booki w formacie PDF mogą być kopiowane przez nabywcę do użytku własnego dowolną liczbę razy i otwierane na dowolnej liczbie należących do niego urządzeń. Chcąc jednak chronić prawa Wydawnictwa i naszych autorów, opatrzyliśmy wszystkie sprzedawane publikacje specjalnymi oznaczeniami. Pozwalają one zidentyfikować osobę, która kupiła e-booka i ma wyłączne prawo do korzystania z niego.

Oznaczenia te, to:

  1. Hasło do e-booków – indywidualny kod każdego użytkownika, wpisywany każdorazowo przy otwieraniu pliku PDF,
  2. Znak wodny – login pierwotnego nabywcy, widoczny na każdej stronie e-booka,
  3. Mikrodruk – numer transakcji ukryty na stronach każdej publikacji.

Dzięki tym oznaczeniom w razie wystąpienia przypadków nielegalnego użycia e-booka, np. poprzez jego udostępnianie osobom trzecim, nasz Dział Prawny będzie mógł zwrócić się o wyjaśnienia do pierwotnego nabywcy. Prosimy więc o uważne przechowywanie zakupionych publikacji oraz zachowanie w absolutnej tajemnicy indywidualnego hasła do e-booków. Wszystkie przypadki utraty kontroli nad e-bookiem oraz ujawnienia hasła powinny być bezzwłocznie zgłaszane.

Zobacz także

Ofertę Nowej Ery uzupełniają produkty z obszaru przygotowania do egzaminów, diagnoz przedmiotowych, szkół językowych i uczelni wyższych oraz specjalnych potrzeb edukacyjnych, w tym popularna seria eduSensus (dotychczas firma Young Digital Planet). Jesteśmy również wydawcą najstarszego w Europie czasopisma literackiego dla najmłodszych „Świerszczyk” oraz dwujęzycznego magazynu edukacyjnego dla dzieci i młodzieży „National Geographic Odkrywca”.

Podręcznik instalacji i wsparcia Ge Jgbs66rek Ss

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji i wsparcia Ge Jgbs66rek Ss

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji i wsparcia Ge Jgbs66rek Ss