Podręcznik pierwszego kroku 3sixt Full Hd 1080p

Podręcznik pierwszego kroku 3sixt Full HD 1080p to wysoce wydajny i wszechstronny komputer do gier, który oferuje doskonałą wydajność. W skład zestawu wchodzą procesor Intel Core i7-9700K, karta graficzna Nvidia RTX 2060 z 6 GB pamięci, 8 GB pamięci RAM DDR4 i dysk twardy HDD o pojemności 1 TB. Komputer jest wyposażony w monitor Full HD 1080p z technologią G-Sync, co zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Ponadto, system jest wyposażony w wentylator chłodzący, który zapewnia skuteczną i cichą kontrolę temperatury. Te wszechstronne funkcje sprawiają, że Podręcznik pierwszego kroku 3sixt Full HD 1080p jest idealnym wyborem dla graczy, którzy szukają komputera do gier o wysokiej wydajności.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pierwszego kroku 3sixt Full Hd 1080p

(okładka miękka, miękka - pakiet)

Produkty powiązane:

Kup w zestawie:

Polski. Poziom 1

99, 58 zł

44, 09 zł

101, 18 zł

3 produkty

wartość produktów w zestawie:

354, 36 zł

244, 85 zł

oszczędzasz 109, 51 zł(31%)

Polski. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

Podręcznik krok po kroku wprowadza rozpoczynającego naukę studenta w tajniki polskiej mowy. Napisany wyłącznie po polsku, by od razu zanurzyć go w nowym języku. Przemyślana konstrukcja dialogów i tekstów, których bohaterowie wyjaśniają poszczególne słowa i zwroty, a także świetna grafika ilustrująca teksty i ćwiczenia sprawiają, że uczący się szybko podejmuje wyzwanie posługiwania się na zajęciach wyłącznie językiem polskim. Wprowadzane w kontekście zagadnienia gramatyczne, przejrzyste i usystematyzowane tabele oraz różnorodność ćwiczeń pozwolą studentowi oswoić niełatwą gramatykę polską w praktyce. Zamiast żmudnych odmian - propozycje dialogów i zadań komunikacyjnych. Bogactwo leksyki i obrazowe zestawienia tematyczne od pierwszych rozdziałów budują pokaźny zasób słów, a tym samym poczucie pewności siebie - klucz do swobodnej komunikacji. Studenci szybko zaczynają mówić i myśleć po polskuKsiążka zawiera ponad 200 minuty nagrań w formacie mp3 (do pobrania na e-polish. eu) Warto tu nadmienić, że naturalny i współczesny język dialogów - to niewątpliwy atut całej serii,, POLSKI krok po kroku. Dodatkowo nagrania te mogą stanowić bazę inspirującą nauczycieli do konstruowania swoich własnych materiałów. Jako pierwsze na rynku e-coursebooki, stwarzają szerokie możliwości studentom i nauczycielomStudenci mogą używać podręcznika do samodzielnej nauki, gdyż online udostępnione są: tłumaczenia poleceń, klucz do ćwiczeń oraz multimedialny słownik. Nauczyciel znajdzie w wersji online szereg materiałów uzupełniających (ponad 7000): tekstów, ćwiczeń, nagrań, gier komunikacyjnych, testów, komentarzy i tabel gramatycznych oraz tematyczne zestawienie słownictwa.

Polski. Poziom 1

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika Polski, krok po kroku A1 to wyjątkowo przydatne narzędzie w rękach nauczyciela, jak i samego ucznia. Każdy z 26 rozdziałów zawiera po kilkanaście ćwiczeń, dobranych precyzyjnie i celowo, by jeszcze bardziej ułatwić studentom komunikację w języku polskim. Zwraca uwagę ich ogromna różnorodność. Obok tradycyjnych ćwiczeń strukturalnych i wyboru - oparte na ilustracjach, nagraniach (dostępne online), a także diagramy, krzyżówki, puzzle. Ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a zarazem rozwijające poszczególne sprawności. Niezwykle wartościowe jest też ich zróżnicowanie pod względem stopnia trudności, stwarza bowiem nauczycielowi możliwość dostosowania trybu nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Ambitniejszym można podsunąć ćwiczenia poszerzające leksykę czy wymagające większej samodzielności w posługiwaniu się językiem. Tych słabszych ucieszą alternatywne, często uproszczone, wersje ćwiczeń do nagrań czy tekstów z podręcznika, a także klucz do ćwiczeń i transkrypcje większości nagrań.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali również:

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu3230671
TytułPolski. Poziom 1KlasaBrak InformacjiRodzajzbiór zadań, testówOkładkaokładka miękka, miękka - pakietCena detaliczna146, 80 złNasza cena99, 58 zł

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

czas dostawy

koszt

za pobraniem

InPost Paczkomat 24/7

12, 99 złbezpłatna dostawa od249, 00 zł

Orlen Paczka

8, 99 zł

DPD - Odbiór w Punkcie

Kurier DPD299, 00 zł

Kurier InPost

14, 99 zł

Pocztex Kurier

10, 99 zł

Pocztex - punkty odbioru

Odbiór osobisty w Bielsku-Białej

Bestsellery

 • Eurobusiness - Eurobiznes
 • Biologia na czasie 2. Zakres podstawowy
 • Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty
 • Skarb. Tom 1
 • Królewna. 1
 • Kocham Czytać. Pakiet 18 zeszytów
 • Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.

  Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie, pomaga małżonkom żyjącym w sakramencie małżeństwa czerpać z łaski i mocy tego sakramentu, uczy ich nim żyć i celebrować go przez całe życie.

  Ruch Światło-Życie jest jednym z ruchów odnowy Kościoła według nauczania Soboru Watykańskiego II. Gromadzi ludzi różnego wieku i powołania: młodzież, dzieci, dorosłych, jak również kapłanów, zakonników, zakonnice, członków instytutów świeckich oraz rodziny. pl/wp-content/uploads/2022/12/blachnicki. jpg" alt=""/>

  ks. Franciszek Blachnicki – polski ksiądz katolicki, kandydat na ołtarze, założyciel i duchowy ojciec Ruchu Światło-Życie, jednego z ruchów odnowy Kościoła wg nauczania Soboru Watykańskiego II oraz wspólnoty życia konsekrowanego Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła. pl/wp-content/uploads/2022/12/siostra-skudro. jpg" alt=""/>

  Siostra Jadwiga Skudro zaprzeczała, jakoby była jedną ze współtwórczyń oaz, cały czas wymienia zasługi ojca Blachnickiego. Godziła się jednak ze stwierdzeniem, że oazy młodzieżowe i oazy rodzin to sprawy, którym służyła. Była jednym z „narzędzi”, jakimi posługiwał się Pan. pl/wp-content/uploads/2022/12/dom. png" alt=""/>

  Centralny Dom Rekolekcyjny Domowego Kościoła, siedziba Sekretariatu DK oraz Archiwum. Ponad 40 lat w Domu na Jagiellońskiej odbywają się ogólnopolskie, 15-dniowe oazy rodzin (podczas wakacji), a także krótsze rekolekcje i sesje tematyczne. pl/wp-content/uploads/2022/12/kwc. jpg" alt=""/>

  Abstynencja od alkoholu w Krucjacie to osobisty dar, podjęty dobrowolnie z pobudek miłości i odpowiedzialności za dobro drugiego człowieka.

  R17npBsaCmI2d11

  domena publiczna

  Ćwiczenie 1

  R16Lbd13JQcOj
  zadanie interaktywne

  Źródło: Vincent van Gogh, Pierwsze kroki (wg Milleta), 1890, olej na płótnie.

  domena publiczna

  Ćwiczenie 2

  Opiszcie sytuację przedstawioną na obrazie Vincenta van Gogha „Pierwsze kroki”. Zredagujcie opis tak, by zawierał odpowiedzi na pytania: kto? co? kiedy? gdzie? po co? jak?

  Ćwiczenie 3

  Opisz obraz „Pierwsze kroki” Vincenta van GoghaVincenta van Gogha.

  Rsx7RnFRqYxca1

  Ćwiczenie 4

  Wytłumacz, co dosłownie znaczy sformułowanie „stawiać pierwsze kroki”, a następnie wskaż przykłady użycia tego zwrotu w znaczeniu przenośnym.

  uzupełnij treść

  Ćwiczenie 5

  Przypomnij sobie sytuację, w której to, czym zajmujesz się na co dzień, robisz po raz pierwszy w życiu. Zaprezentuj swoją historię w formie interaktywnej osi czasu.

  R6nqxsXsmMLFw1

  Ćwiczenie 6

  Nazwij uczucia, które towarzyszą „stawianiu pierwszych kroków” w różnych dziedzinach.

  Ćwiczenie 7

  Stwórzcie w grupach własny „żywy obraz”, naśladując postawę ciała namalowanych na obrazie postaci, układ rąk, ustawienie nóg, dystans pomiędzy nimi. Zróbcie zdjęcie i nadajcie tytuł powstałej fotografii.

  Ćwiczenie 8

  Napisz opowiadanie o przenośnym tytule: „Pierwsze kroki”.

  Ćwiczenie 9

  R1CtjtohlIUNw1
  zadanie interaktywne

  Uzupełnij związki wyrazowe zawierające różne formy przymiotnika „pierwszy”.

  ...................... pierwsze lody.
  Pierwsze koty...................
  ............ pierwsze skrzypce.
  Pierwsza jaskółka.................................
  Pierwsze śliwki.....................
  .............. będą pierwszymi.

  j0000008QXB6v21_000tp001

Podręcznik pierwszego kroku 3sixt Full Hd 1080p

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik pierwszego kroku 3sixt Full Hd 1080p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik pierwszego kroku 3sixt Full Hd 1080p