Podręcznik recenzenta Asus Tuf Gaming Cu4k30

Asus Tuf Gaming Cu4k30 to najnowszy podręcznik recenzenta od marki Asus. Ten model oferuje wszystko, co potrzebne do wygodnej gry, w tym wytrzymały i wydajny procesor, grafikę NVIDIA Tegra X1 i 8 GB pamięci RAM. Wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala jest wyposażony w technologię NVIDIA G-Sync i oferuje wyświetlanie w rozdzielczości 4K z przyjemnym i wyraźnym obrazem. Podręcznik recenzenta Asus Tuf Gaming Cu4k30 jest idealnym wyborem dla graczy, którzy szukają wysokiej wydajności, wytrzymałości i wyraźnego obrazu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik recenzenta Asus Tuf Gaming Cu4k30

TUF Gaming Capture Box

Niezależnie od tego, czy chcesz transmitować dla swoich widzów rozgrywkę na konsoli, czy też na komputerze, ASUS TUF Gaming Capture Box umożliwi Ci prowadzenie najwyższej klasy streamu, który wprawi widzów w zachwyt.

Nagrywaj każdy detal akcji

ASUS TUF Gaming Capture Box obsługuje maksymalnie sygnał przelotowy w jakości 4K60 HDR za pośrednictwem dwóch portów HDMI 2. 0 i pozwala ci zachować płynność rozgrywki, przekazując obraz o maksymalnej jakości 4K30 do Twojej zewnętrznej stacji roboczej lub laptopa z portem USB 3. 2 Gen 1x1 Type-C. Wprowadź swoich obserwujących i widzów w zachwyt oszałamiającą jakością.

Przelotowe złącze wideo

 • Maks. 144Hz

  przy sygnale przelotowym 2K

  Nagrywanie wideo

  Strumieniuj rozgrywkę drużynową lub indywidualną

  Do zoptymalizowania nagrywania rozgrywki na konsoli lub indywidualnego komentarzu na żywo można podłączyć zestaw słuchawkowy i kontroler do ASUS TUF Gaming Capture Box za pomocą dwóch gniazd typu jack 3, 5 mm. Złącze na zestaw słuchawkowy płynnie przesyła dźwięk do członków drużyny i umożliwia widzom słuchanie całej akcji na żywo.

  Certyfikowana obsługa OBS™

  Dzięki certyfikowanej kompatybilności z OBS Studio™ rozwiązanie ASUS TUF Gaming Capture Box zapewnia doskonałą jakość wideo dopasowaną do Twojej platformy streamingowej.

  Kompaktowa konstrukcja zawsze gotowa do użycia

  Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, rozwiązanie ASUS TUF Gaming Capture Box zostało stworzone pod kątem wygody użytkownika i niezakłóconej pracy. Jego wykonana z aluminium obudowa o wielkości połowy dłoni pozwala utrzymać porządek na stole, zapewniając cichą i niezawodną pracę dzięki wydalaniu ciepła generowanego przez komponenty wewnętrzne. Obsługa klasy wideo USB umożliwia podłączenie komputera lub laptopa bez konieczności instalacji specjalnych sterowników, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do użycia w każdej chwili i w każdym miejscu.

  Oświetlenie RGB wskazujące status urządzenia

  Z przodu urządzenia ASUS TUF Gaming Capture Box zintegrowano pasek świetlny RGB, który w praktyczny sposób wskazuje status pracy.

 • Tryb czuwania

  (USB 3, 2)
 • (USB 2, 0)
 • Tryb rozgrywki grupowej wł.
 • Tryb rozgrywki grupowej wył.
 • Wykryto HDCP
 • Sygnał HDMIPrzerwanie sygnału
 • Nieprawidłowysygnał z urządzenia
 • Aktualizacjafirmware

  Przygotuj się do nagrywania i zachwycenia fanów

  Urządzenie gamingowe, komputer do streamingu, kontroler i zestaw słuchawkowy – po prostu to podłącz, aby natychmiast zacząć strumieniować akcję dla swoich obserwujących!

  Urządzenie gamingowe

  HDMI 2. 0

  USB 3. 2 Type C

  Komputer strumieniujący

  Zestaw słuchawkowy (wejście audio)

  Kontroler

 • Podręcznik recenzenta Asus Tuf Gaming Cu4k30

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik recenzenta Asus Tuf Gaming Cu4k30

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik recenzenta Asus Tuf Gaming Cu4k30