Referencje techniczne dotyczące sprzętu Beko Bffd3622ss

Referencje techniczne sprzętu Beko BFFD3622SS obejmują wszystkie niezbędne informacje dotyczące jego funkcji, wydajności, instalacji i konserwacji. Sprzęt jest wyposażony w szeroki zakres technologii, w tym wytrzymałą obudowę ze stali nierdzewnej, sterowanie dotykowe LCD, wielozadaniowy zestaw narzędzi i szybkie funkcje zapobiegające korozji. Sprzęt jest zgodny z wymogami UE dotyczącymi energii, a jego energooszczędne funkcje czynią go przyjaznym dla środowiska. Referencje techniczne obejmują również wytyczne dotyczące właściwego użytkowania i konserwacji sprzętu, a także kompatybilność z innymi urządzeniami.

Ostatnia aktualizacja: Referencje techniczne dotyczące sprzętu Beko Bffd3622ss

Zanim zdecydujemy się na zakup sprzętów AGD, często zastanawiamy się, z jakiego kraju pochodzi dana marka, co to za firma i gdzie została założona. Sprawdź pochodzenie największych producentów domowych urządzeń.

Z jakiego kraju pochodzi firma Amica?

Marka Amica to polska firma z naprawdę długą tradycją. Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się w 1945 r. we Wronkach pod Poznaniem. Na początku funkcjonowało pod nazwą Fabryka Wyrobów Metalowych, w której m. in. naprawiano samochody, motocykle i maszyny rolnicze czy podkuwano konie. W przeciągu kilku lat zakład rozrósł się do firmy zatrudniającej ponad 400 osób. Pierwszą kuchenkę wolnostojącą Amica, a właściwie Wromet – bo pod taką nazwą funkcjonowała firma – wyprodukowała w 1957 roku. 40 lat później marka weszła na giełdę, a aktualnie jej produkty obecne są na wielu europejskich rynkach (m. we Francji, Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Portugalii).

Amica w swojej ofercie posiada duże i małe AGD do kuchni i domu. Ze szczegółową ofertą zapoznasz się tutaj: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B104%5D=104.

Aquaphor – co to za firma i z jakiego kraju pochodzi?

Aquaphor Corporation to amerykańsko-rosyjskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Petersburgu, a jego polskim przedstawicielem jest spółka Aquaphor Poland Sp. z o. o., która przede wszystkim dystrybuuje produkty marki. Marka Aquaphor Corporation produkuje dzbanki filtrujące i większe systemy uzdatniania wody, takie jak filtry podzlewozmywakowe, nakranowe czy systemy odwróconej osmozy. Firma powstała w 1992 roku, a w Polsce pojawiła się w roku 2009. Obecnie jest międzynarodową korporacją z zakładami produkcyjnymi i centrami badawczymi działającymi na terenie Niemiec, Rosji, Estonii, USA i innych krajów.

Produkty marki Aquaphor znajdziesz tutaj: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B4980%5D=4980.


Z jakiego kraju pochodzi firma Beko?

Marka Beko jest częścią tureckiego koncernu Arçelik, który – poza Turcją – posiada również zakłady produkcyjne w Rumuni i Rosji. Swoje produkty oferuje już w ponad 130 krajach na całym świecie w ramach 9 brandów. Beko to marka powstała w 1955 roku. W swoim asortymencie ma duże i małe urządzenia AGD.

Od 2014 roku Beko jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego FC Barcelona, a od 2019 prowadzi kampanię społeczną „Eat Like a Pro” („Jedz jak mistrz) mającą na celu popularyzowanie zdrowego żywienia i aktywnego stylu życia oraz przeciwdziałanie otyłości wśród dzieci.

Produkty Beko dostępne są w sklepie Max Kuchnie: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B105%5D=105.

Blanco – pochodzenie firmy

Blanco to marka dostarczająca zlewozmywaki stalowe, ceramiczne i granitowe (wykonywane z Silgranitu) oraz baterie kuchenne. Uważana jest za największego producenta zlewów w Niemczech, bo właśnie w Niemczech ma swoją siedzibę, a dokładnie w Oberderdingen (Badenia-Wirtembergia).

Przedsiębiorstwo w 1925 roku założył Heinrich Blanc. Zakłady produkcyjne marki zlokalizowane są w Niemczech (4 faryki), Toronto i Czechach. Firma reprezentowana jest w krajach europejskich, azjatyckich i amerykańskich. W większości należy do rodzinnego holdingu BLANC & FISCHER Familienholding.

Zlewozmywaki i baterie Blanco możesz zobaczyć tu: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B715%5D=715.

Skąd pochodzi firma Bosch?

Historia firmy Bosch sięga 1886 roku, kiedy to w Stuttgarcie Robert Bosch założył swój pierwszy warsztat. Obecnie siedziba tego niemieckiego przedsiębiorstwa znajduje się w Gerlingen, a jego działalność opiera się na trzech sektorach: technika przemysłowa, technika motoryzacyjna oraz dobra użytkowe.

Od 1967 roku produkcją sprzętów gospodarstwa domowego zajmuje się marka Bosch-Siemens-Hausgeräte GmbH. Po 50% udziałów w spółce mają Bosch i Siemens. Co ciekawe, pierwszą chłodziarkę marka Bosch wypuściła na rynek w 1933 roku, a pierwszego robota kuchennego, który wyrabiał ciasto, mieszał, siekał, szatkował, mielił i przecierał w roku 1952.

Sprawdź produkty marki Bosch: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B106%5D=106.

Z jakiego kraju pochodzi firma DeLonghi?

Jak nietrudno się domyślić, DeLonghi to przedsiębiorstwo pochodzące z Włoch. Marka narodziła się w roku 1974, a jej pierwszym produktem był przenośny grzejnik elektryczny, który odnotował duży sukces na ówczesnym rynku. I chociaż przenośne grzejniki, klimatyzatory, odkurzacze czy drobne AGD wciąż stanowią znaczną część oferty DeLonghi, w Polsce marka ta najbardziej znana jest z ekspresów do kawy i produkcji samej kawy. Pierwsze ekspresy w asortymencie firmy pojawiły się w latach 90 XX wieku.

Obecnie Grupa DeLonghi zrzesza takie marki jak: Kenwood, Braun, Nutribullet czy Ariete, a sama marka DeLonghi działa na terenie ponad 50 krajów.

Zobacz ofertę ekspresów DeLonghi: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B718%5D=718.

Dynaxo – kraj pochodzenia

Marka Dynaxo swoją siedzibę ma w Polsce, a konkretnie w Popowie, mieszczącym się w gminie Wronki, w województwie wielkopolskim. Flagowymi produktami firmy są obecnie płyty ceramiczne DynaCook.

Ich szczegółową ofertę znajdziesz tu:

https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B4906%5D=4906

Z jakiego kraju pochodzi firma Elica?

Przedsiębiorstwo Elica powstało w mieście Fabriano, we Włoszech 1970 roku. Jego założycielem był Ermanno Casoli. W tym samym roku stworzono pierwszy okap Elica. Firma do dziś specjalizuje się właśnie w produkcji okapów kuchennych. Jedna z fabryk Elica Group znajduje się w Polsce. Od 2006 roku działa w Jelczu-Laskowicach (woj. dolnośląskie). Produkowane są tu silniki do okapów.

Z ciekawostek:

  • już w 1982 roku marka stworzyła okap „Lego”, który cechował się identycznym wkładem do zabudowy, ale posiadał zróżnicowane panele przednie – tak by jeden produkt mógł spełnić oczekiwania wielu klientów,
  • po pożarze w 1995 roku doszczętnie zniszczony zakład produkcyjny w Fabriano został odbudowany w zaledwie 4 miesiące,
  • od 1999 roku Elica współpracuje z designerami, by praktyczne urządzenie kuchenne zamieniać w coraz to bardziej stylowe modele.

Jeżeli zainteresowała Cię ta marka, sprawdź jej ofertę: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B720%5D=720.

Skąd pochodzi marka Franke?

Firma Franke założona została w 1911 roku w niewielkim szwajcarskim miasteczku Rorschach przez Hermanna Franke. Jej historia rozpoczęła się od produkcji blach. Obecnie dużą popularnością cieszą się zlewozmywaki i baterie kuchenne Franke. Warto wiedzieć, że pierwszy zlew firma wyprodukowała w latach 20. ubiegłego wieku z ocynkowanej blachy miedzianej, a dekadę później powstał pierwszy zlewozmywak ze stali nierdzewnej. Aktualnie w ofercie marki znajdują się także inne sprzęty gospodarstwa domowego: baterie kuchenne – również z systemem filtracji kapsułkowej, płyty grzewcze, piekarniki, okapy i praktyczne akcesoria.

 Znajdziesz je na stronie: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B244%5D=244.

Z jakiego kraju pochodzi marka Faber?

Faber to marka pochodząca z Włoch i zajmująca się produkcją okapów kuchennych. W tym zakresie jest jedną z wiodących marek na świecie. Pierwszy okap firma wypuściła na rynek w latach 50 i uważana jest za wynalazcę tego urządzenia. Jak można przeczytać na stronie producenta, „we Włoszech co drugi okap, to okap Faber”.

Grupa Faber działa na 3 kontynentach, m. w Hiszpanii, Turcji, Argentynie, Chinach czy Szwecji. Od 2005 roku marka jest w pełni częścią Grupy Franke.

Bogatą ofertę okapów Faber znajdziesz tu: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B4792%5D=4792.

Marka Gorenje – skąd pochodzi?

Marka wzięła swoją nazwę od niewielkiej miejscowości na Słowenii, gdzie 1950 roku powstał Okręgowy Zakład Metalurgiczny Gorenje. Niedługo później firma zaczęła produkować piece i kuchenki na paliwo stałe, co w kolejnych latach pozwoliło jej zyskać miano lidera rynku AGD na terenie ówczesnej Jugosławii. Ekspansja na rynki zagraniczne rozpoczęła się w latach 60, a w latach 70 powstało pierwsze zagraniczne przedstawicielstwo w Niemczech. Obecnie koncern zrzesza 40 różnych spółek, opatentował ponad 150 wynalazków.

Poznaj asortyment marki Gorenje: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B730%5D=730.

Grundig – z jakiego pochodzi kraju?

Przedsiębiorstwo założone zostało w 1945 roku w Norymberdze przez Maxa Grundiga. Niemiecki producent elektroniki przemysłowej pierwszy telewizor wypuścił na rynek w 1951 roku. Od 2007 roku marka jest własnością tureckiej firmy Arçelik, do której należy również m. marka Beko.

Urządzenia marki Grundig znajdziesz pod tym adresem: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B5020%5D=5020.

Z jakiego kraju pochodzi firma Hitachi?

Hitachi to koncern technologiczny, który swoją siedzibę ma w Japonii, a dokładnie w jej stolicy – Tokio. W Europie grupę Hitachi reprezentuje ponad 150 spółek, ale firma aktywnie działa również w krajach Azji czy Ameryki Północnej.

W sklepie Max Kuchnie oferujemy chłodziarko-zamrażarki marki Hitachi: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B4793%5D=4793.

Skąd pochodzi marka Hoover?

Historia marki Hoover rozpoczęła się w 1908 roku od produkcji odkurzaczy. Przedsiębiorstwo założone zostało w miejscowości New Berlin (obecnie North Canton), w amerykańskim stanie Ohio. W Europie właścicielem marki Hoover jest Candy, a w Stanach Zjednoczonych firma wchodzi w skład chińskiego koncernu TTI. Wcześniej przez jakiś czas należała do koncernu Whirlpool Corporation. Aktualnie w swojej ofercie, poza odkurzaczami, marka ma również pralki, pralko-suszarki, suszarki, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki czy chłodziarki.

Sprawdź pełną ofertę: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B4788%5D=4788.

Kernau – czy to polska firma?

Marka Kernau to polska marka stworzona przez rodzinę z wieloletnim doświadczeniem na rynku AGD i RTV. Dzięki niemu i umiejętności rozpoznawania potrzeb polskich konsumentów, twórcy marki mogli wyjść im naprzeciw. W swojej misji Kernau podkreśla chęć tworzenia urządzeń przyjaznych dla środowiska, a więc zużywających mniejsze ilości wody i energii elektrycznej, a także utrzymywania europejskiej jakości poprzez współpracę z polskimi, niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Większość urządzeń marki Kernau objęta jest 5-letnią gwarancją, a ochrona udzielana na granitowe zlewozmywaki aż 10 lat.

Właścicielem marki Kernau jest wywodząca się z Podkarpacia spółka GT Group Tomaszek, która obecnie swoją siedzibę posiada w Warszawie. W asortymencie marki znajdziemy sprzęt AGD do kuchni: okapy, lodówki, zmywarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki mikrofalowe, zlewozmywaki i baterie kuchenne, a także pralki, suszarki, odkurzacze, czajniki oraz środki czystości.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B247%5D=247.

Melitta – pochodzenie firmy

Firma Melitta powstała w 1908 roku w Niemczech, a założyła ją mieszkająca w Dreźnie gospodyni domowa Melitta Bentz, po tym jak wpadła na rozwiązanie umożliwiające parzenie kawy bez fusów. W tym celu miedziany dzbanek z otworami wyłożyła bibułą, odkrywając w ten sposób papierowy filtr do kawy. Obecnie, założona przez Melittę Bentz marka, zajmuje się produkcją automatycznych ekspresów do kawy, a także akcesoriów do jej parzenia. Siedziba firmy wciąż znajduje się w Niemczech, a dokładnie w Minden. Częścią Melitta Group of Minden jest Melitta USA z siedzibą w Clearwater na Florydzie.

Zobacz ekspresy Melitta: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B4982%5D=4982.

Z jakiego kraju pochodzi firma Nivona?

Nivona to stosunkowo młoda marka, bo powstała w 2005 roku. Zapoczątkowana została w Niemczech przez trzech pracowników dużego producenta AGD: Petera Wildnera, Thomasa Meiera i Hansa Errmanna, którzy postawili sobie za cel stworzenie ekspresu na miarę produktów włoskich. W asortymencie marki znajdziemy ekspresy do domowego użytku i modele dedykowane do biur i innych przedsiębiorstw.

Sprawdź funkcjonalność i design ekspresów Nivona: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B722%5D=722.

Philips – z jakiego kraju to firma?

Philips to producent elektroniki użytkowej wywodzący się w Holandii. Firma założona została w 1831 roku w Eindhoven i w początkowej fazie zajmowała się wytwarzaniem przede wszystkim żarówek. Później marka wprowadziła na rynek pierwszą golarkę elektroniczną czy kasetę magnetofonową.

W latach 20. firma rozpoczęła działalność również na terenie Polski, jako udziałowiec polsko-holenderskiej Fabryki Lampek Elektrycznych w Warszawie, w której powstawały żarówki oraz sprzęt oświetleniowy. W kolejnych latach, po przekształceniu fabryki, produkowano tu również lampy elektronowe i radioodbiorniki. Obecnie marka posiada w Polsce 4 fabryki: w Pile, Bielsku-Białej, Kętrzynie i Białymstoku.

Więcej informacji o urządzeniach Philips znajdziesz tu:

https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B4774%5D=4774.

Pyramis – skąd pochodzi?

Marka Pyramis wywodzi się z Grecji i oferuje rozwiązania do kuchni, w tym głównie zlewozmywaki i baterie kuchenne. Firma powstała w 1959 roku z inicjatywy Alexandrosa Bakatseloasa jako zakład produkujący meble bazujące na metalowych konstrukcjach. Pierwsze zlewy ze stali nierdzewnej pojawiły się w ofercie przedsiębiorstwa w 1968 roku. Od 1972 roku siedziba firmy mieści się w Salonikach.

Poznaj zlewy i baterie Pyramis i sprawdź, czy przypadną Ci do gustu: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B255%5D=255.

Z jakiego kraju pochodzi firma Saeco?

Saeco to marka założona we Włoszech, w 1981 roku. Uznawana jest za wynalazcę automatycznych bloków zaparzających kawę, na bazie których powstawały pierwsze ekspresy do kawy. W pełni automatyczny ekspres ciśnieniowy firma wprowadziła na rynek w 1985 roku.

Aktualnie Saeco to grupa międzynarodowa oferująca różnego rodzaju ekspresy do kawy, jak również swoją kawę. Marka otworzyła bowiem własną palarnię, a w swoim asortymencie ma ziarna pochodzące z Etiopii czy Brazylii.

Szukasz sprawdzonego ekspresu, sprawdź tutaj: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B4981%5D=4981.

Marka Samsung – kraj pochodzenia

Samsung to firma wywodząca się z Korei Południowej. Co ciekawe, została założona w 1938 roku, niedaleko Seulu, jako przedsiębiorstwo handlujące m. suszonymi rybami, alkoholem czy makaronem. Szybko jednak rozszerzyła swoją działalność o inne dziedziny. Nazwa Samsung składa się z dwóch słów: „sam” – trzy i „sung” czyli gwiazdy. Największym członkiem Grupy Samsung jest obecnie Samsung Electronics, założone w 1969 roku w Daegu.

Wśród oferowanego przez markę AGD znajdziemy duże sprzęty do domu i kuchni: pralki, suszarki automatyczne, chłodziarki, zamrażarki, płyty grzewcze zmywarki, piekarniki, kuchenki mikrofalowe czy szafy odświeżające, jak i drobne urządzenia: odkurzacze czy oczyszczacze powietrza.

Chcesz poznać je bliżej. Zaglądnij tutaj:

https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B110%5D=110.

Siemens – z jakiego kraju pochodzi?

Początki marki sięgają 1847 roku, kiedy to Werner von Siemens stworzył w Berlinie firmę produkującą długodystansowe linie telegraficzne. Założyciel niemieckiego przedsiębiorstwa wynalazł chociażby prądnicę prądu stałego napędzaną przez młyn wodny, a w 1980 r. koncern Samsung AG wyprodukował pierwszą centralę telefoniczną.

Brand AGD Siemens jest częścią grupy BSH i, podobnie jak marka Bosch, oferuje m. inteligentne sprzęty domowe z technologią Home Connect, które mogą być sterowane zdalnie, przy pomocy aplikacji mobilnej.

Te i inne urządzenia marki Siemens dostępne są tu:

https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B111%5D=111.

Z jakiego kraju pochodzi firma Smeg?

Firma Smeg powstała na północy Włoch, dokładnie w niewielkim miasteczku Guastalla, w 1948 roku. Kilka lat później ruszyła z produkcją kuchni wolnostojących, a następnie pralek. W 1970 roku jako pierwsza marka na świecie wyprodukowała zmywarkę o pojemności 14 kompletów naczyń.

Obecnie marka kojarzona jest z charakterystyczną linią AGD w pastelowych kolorach o designie wpisującym się w styl vintage.

Poznaj urządzenia Smeg: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B724%5D=724.

Skąd pochodzi firma Velge? Szczegółowe informacje

Velge to producent okapów kuchennych, dla którego inspiracje stanowią przyroda i klimat Norwegii. Sam brand jednak należy do polskiej grupy GT Group Tomaszek. Velge oferuje okapy sufitowe, przyścienne czy wyspowe, wyróżniające się oryginalnym, a jednocześnie stylowym designem, ale i zaawansowaną technologią. Jakość okapów Velge potwierdza 5-letnia gwarancja.

Okapy Velge możesz kupić w sklepie Max Kuchnie:

https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B588%5D=588.

Z jakiego kraju pochodzi firma Whirlpool?

Whirlpool to amerykańskie przedsiębiorstwo, założone w 1911 roku pod nazwą Upton Machine Company, jako zajmujące się produkcją urządzeń piorących. Dzisiejszą nazwę przyjęło w 1949 roku. W 1960 roku firma zawiązała kontrakt rządowy na wyprodukowanie pierwszej eksperymentalnej kuchni kosmicznej. Fabryki Whirlpool znajdują się w USA, Chinach, Kolumbii, Meksyku, Brazylii, Rosji, RPA, Indiach, Francji, Słowacji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Turcji, a także w Polsce. Są to trzy zakłady: w Łodzi, Radomsku i we Wrocławiu.

Marka Whirlpool oferuje obecnie nie tylko pralki, lecz także płyty grzejne, piekarniki, chodziarki, zamrażarki, zmywarki, suszarki automatyczne oraz akcesoria i środki czystości dystrybuowane pod marką Wpro.

AGD marki Whirlpool znajdziesz pod linkiem: https://sklep. pl/producenci/? categorys%5B112%5D=112.

https://www. pl/producenci-agd/ 

https://www. pl/cala-kuchnia-w-jednym-miejscu/ 

https://sklep. pl/producenci/

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00064614 z dnia 2021-05-26

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1. 1. ) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1. 2. ) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

1. 4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27786993800000

1. 5) Adres zamawiającego

1. 5. ) Ulica: Kosmonautów 8

1. ) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

1. 3. ) Kod pocztowy: 41-303

1. 4. ) Województwo: śląskie

1. ) Kraj: Polska

1. 6. ) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1. 9. ) Adres poczty elektronicznej: wicedyrektor. art@zspdabrowa. pl

1. 10. ) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zspdabrowa. pl/

1. ) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://zspdabrowa. pl/

1. 7. ) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

szkoła

1. 8. ) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2. ) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2. ) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2. ) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Prawdziwi zawodowcy w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej”-zakup i dostawa sprzętu ICT oraz mebli

2. ) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e724e8c-8bd3-11eb-86b1-a64936a8669f

2. ) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064614

2. ) Wersja ogłoszenia: 01

2. ) Data ogłoszenia: 2021-05-26

2. ) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2. ) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007155/01/P

2. ) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1. 1 „Prawdziwi zawodowcy w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej”-zakup i dostawa sprzętu ICT oraz mebli

2. 11. ) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2. 12. ) Nazwa projektu lub programu:

PROJEKT DOFINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO NA LATA 2014-2020 WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO UMOWA NR: UDA RPSL. 02. 03 24 05 A 2 /19- 00

2. 13. ) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3. ) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4. ) Numer referencyjny: I-ZP. 271. 2021

4. ) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

Część 1

4. ) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia: Zakup i dostawa sprzętu ICT do Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części I został określony w załączniku numer 7 lit. A do niniejszej SWZ. Wymagania podstawowe: Dotyczy części I i II zamówienia
a) Zamawiający wymaga, aby wszystkie sprzęty ICT, meble były fabrycznie nowe, wolne od wad. Wszystkie dostarczone towary - muszą posiadać aktualne i odpowiednie atesty, certyfikaty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem- dotyczy części I i II zamówienia
b) W przypadku stwierdzenia, że dostarczone przedmioty/sprzęt są uszkodzone, bądź nie odpowiadają przedmiotowi zamówienia pod względem jakości, funkcjonalności i parametrów technicznych, Wykonawca wymieni je na inne właściwe na własny koszt.
c) Wykonawca zobligowany jest w ramach dostawy do transportu, wniesienia, zamontowania, uruchomienia, skonfigurowania sprzętu w ramach części I zamówienia. Wykonawca zobligowany jest do dostawy, transportu, wniesienia i złożenia mebli w ramach części II zamówienia. Wykonawca winien zabrać ze sobą wszystkie odpady powstałe po rozłożeniu, zamontowaniu sprzętu i/lub mebli.
d) Wykonawca zobligowany jest do zrealizowania dostaw w ramach ww. zamówienia wraz z instrukcją w jęz. polskim
e) Równoważne rozwiązania techniczne.
-W przypadku użycia w SWZ lub załącznikach odniesień do norm, ocen technicznych,, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

-W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 3, zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowane roboty budowlane, dostawy lub usługi nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
-W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art. 1 pkt 1 ustawy Pzp, zamawiający nie może odrzucić oferty zgodnej z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską oceną techniczną, ze wspólną 14) Zmiany wymienionego rozporządzenia zostały ogłoszone w Dz. Urz. UE L 241 z 17. 09. 2015, str. specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych dotyczą wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności określonych przez zamawiającego, pod warunkiem że wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107, że obiekt budowlany, dostawa lub usługa, spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez zamawiającego.
- Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
f) Gwarancja:
Wykonawca udzieli min. 12 miesięcznej gwarancji producenta-dot. w szczególności komputerów AIO, pozostałe sprzęty min. okres gwarancji jak wskazano w OPZ zał. Nr 7 lit. A, liczony od daty podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego- dot. Części I zamówienia, 24 miesięcznej gwarancji na część II zamówienia liczony od daty podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego
g) Oprogramowanie musi być fabrycznie nowe, nieużywane i nieaktywowane nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz dostarczone wraz ze stosownymi, oryginalnymi atrybutami legalności. Wszystkie zaoferowane produkty muszą być zaoferowane na rynek polski oraz pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta. -dot. części I zamówienia
g) Miejsce dostawy poszczególnych elementów przedmiotu umowy: Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej
h) Dostawa może być realizowana jedynie w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od. 8-15. Wykonawca zobowiązuje się powiadomić Zamawiającego, co najmniej 2 dni wcześniej o planowanym terminie dostawy.
i) Zamawiający przed podpisaniem umowy będzie żądał od Wykonawcy przedstawienia szczegółowego wyliczenia ceny(każdej pozycji)dot. Części I i II zamówienia.
4. Zamawiający żąda zastosowania stawki VAT 0% w przypadku wyceny zestawów komputerowych stacjonarnych, monitorów, jednostek centralnych komputerów, skanera, drukarki:
Zgodnie z art. 83 ust. 1 pkt 26 lit. a) ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług ( tj. Dz. U. 2020 poz. 106) do dostaw sprzętu komputerowego (jednostek centralnych komputerów, serwerów, monitorów, zestawów komputerów stacjonarnych, drukarek, skanerów, urządzeń komputerowych do pism Braille'a (dla osób niewidomych i niedowidzących), urządzeń do transmisji danych cyfrowych (w tym koncentratory i switche sieciowe, routery i modemy) dla placówek oświatowych stosuje się stawkę podatku w wysokości 0%, pod warunkiem posiadania przez dokonującego dostawy stosownego zamówienia potwierdzonego przez organ nadzorujący daną placówkę oświatową, zgodnie z odrębnymi przepisami oraz przekazania kopii dokumentów, tj. powyższego potwierdzonego zamówienia, do właściwego urzędu skarbowego. Wykonawca otrzyma od Zamawiającego stosowny dokument po podpisaniu umowy –zał. nr 6, który będzie informował, iż dostarczany sprzęt kierowany jest do placówek oświatowych.

4. ) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy

4. ) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4. ) Wartość części: 278522, 97 PLN

Część 2

4. ) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia: zakup i dostawa mebli do Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części II został określony w załączniku numer 7 lit. B do niniejszej SWZ.

3. ) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4. ) Wartość części: 66387 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5. ) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5. ) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6. ) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6. ) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6. ) Liczba ofert dodatkowych: 0

6. ) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6. ) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6. ) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6. ) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6. ) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6. ) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80980, 74

6. ) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112745, 49

6. ) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80980

6. ) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6. ) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7. ) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7. ) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7. ) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7. 1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EURO-MEBLE Małgorzata Masłoń, 40-384 Katowice,

7. 2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6440015569

7. 3) Ulica: ul. Ks. Bp. Herberta Bednorza 2a-6

7. 4) Miejscowość: katowice

7. 5) Kod pocztowy: 40-384

7. ) Województwo: śląskie

7. ) Kraj: Polska

7. ) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom? : Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8. ) Data zawarcia umowy: 2021-05-13

8. ) Wartość umowy/umowy ramowej: 80980, 74

8. ) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2021-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka. pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka. pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.

GNE 134630 X

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować...

GNE 114613 X

Dostępna w chłodziarkach Beko 4More SBS komora „Multi Zone” to 91 litrów dodatkowej przestrzeni, którą możesz w zależności od potrzeb wykorzystać jako zamrażalnik lub chłodziarkę. Zakres...

FS 127320

Uszczelki w drzwiach zamrażarki zwykle trudno utrzymać w czystości, co czyni z nich doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii. Dzięki dodatkowi substancji antybakteryjnych, uszczelki nie tylko... pl/irbj/wykanczanie-i-urzadzanie/wyposazenie-wnetrz/sprzet-agd/beko/p/12872-wmb-lms">WMB 81241 LMS

Program BabyProtect został specjalnie stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne. Poprzez wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz... pl/irbj/wykanczanie-i-urzadzanie/wyposazenie-wnetrz/sprzet-agd/beko/p/12873-wmb-ptla">WMB 71444 PTLA

Podczas prania 25% detergentu jest wypłukiwane z wodą wylewającą się ze zbiornika. Tak więc używane jest jedynie 75% zastosowanego proszku. AquaFusion blokuje odpływ i dzięki temu poprawia... pl/irbj/wykanczanie-i-urzadzanie/wyposazenie-wnetrz/sprzet-agd/beko/p/12874-din">DIN 5833

Po wybraniu programu AUTO sensory w zmywarce automatycznie badają poziom zabrudzenia naczyń i uruchamiają odpowiedni cykl zmywania. Naczynia są zmywane przy minimalnym, wymaganym zużyciu energii... pl/irbj/wykanczanie-i-urzadzanie/wyposazenie-wnetrz/sprzet-agd/beko/p/12875-din-fx">DIN 6830 FX30

Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki by ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na... pl/irbj/wykanczanie-i-urzadzanie/wyposazenie-wnetrz/sprzet-agd/beko/p/12876-dss-x">DSS 6831 X

Quick & Clean to unikalny program zmywarek BEKO. Jest to najszybszy, wyjątkowy program w swojej klasie A, zarówno do lekko jak i mocno zabrudzonych garnków oraz naczyń. pl/irbj/wykanczanie-i-urzadzanie/wyposazenie-wnetrz/sprzet-agd/beko/p/12877-csm-gx">CSM 57300 GX

Kuchenki BEKO posiadają obszerny i wygodny schowek będący idealnym miejscem do schowania w nim kuchennych akcesoriów. pl/irbj/wykanczanie-i-urzadzanie/wyposazenie-wnetrz/sprzet-agd/beko/p/12878-his-sw">HIS 64220 SW

W celu zwiększenia bezpieczeństwa używania kuchenek gazowych BEKO, zastosowano automatyczny systemu zapłonu oraz system przeciwwypływowego gazu. W przypadku zalania lub podmuchu powietrza,... pl/irbj/wykanczanie-i-urzadzanie/wyposazenie-wnetrz/sprzet-agd/beko/p/12879-hii-ft">HII 64500 FT

To najbardziej efektywna metoda gotowania. Płyty indukcyjne nagrzewają się jedynie w miejscu, gdzie postawione zostanie naczynie. pl/irbj/wykanczanie-i-urzadzanie/wyposazenie-wnetrz/sprzet-agd/beko/p/12880-ocm-x">OCM 25500 X

Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie elementy grzewcze i działa wielowymiarowo. Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają...

Referencje techniczne dotyczące sprzętu Beko Bffd3622ss

Bezpośredni link do pobrania Referencje techniczne dotyczące sprzętu Beko Bffd3622ss

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Referencje techniczne dotyczące sprzętu Beko Bffd3622ss