Techniczny podręcznik referencyjny ogólny Frigidaire FDB1200RGB1 zawiera wszystkie informacje potrzebne do prawidłowego działania i konserwacji urządzenia. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji, przeglądu i naprawy urządzenia. Ponadto podręcznik zawiera również informacje dotyczące bezpiecznego użytkowania urządzenia, informacje o częściach zamiennych, często zadawane pytania i instrukcje dotyczące konserwacji. Podręcznik zawiera również wyczerpujące informacje o programowaniu, konfiguracji i wielu innych funkcjach urządzenia. Techniczny podręcznik referencyjny ogólny Frigidaire FDB1200RGB1 jest niezbędny do prawidłowego działania i konserwacji urządzenia.
zmieniające rozporządzenie w sprawie sposobu przesyłania za pomocą środków komunikacji elektronicznej ksiąg podatkowych oraz wymagań technicznych dla informatycznych nośników danych, na których te księgi mogą być zapisane i przekazywane
Na podstawie art. 193a § 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja podatkowa (Dz. z 2018 r. poz. 800, z późn. zm. ) zarządza się, co następuje:
1 Minister Finansów kiemje działem administracji rządowej - finanse publiczne, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 10 stycznia 2018 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Finansów (Dz. 92).
Loading...
Business
Gaming
SKLEP
Wsparcie
Utwórz konto ASUS, aby zarejestrować produkt i uzyskać jeszcze lepsze wsparcie.
ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED
Dwa ekrany, wiele możliwości
Kup terazDowiedz się więce
SERIA ASUS Z790
Panuj nad wszystkim
AI Overclocking / AI Cooling II / Solidny układ zasilania
Subskrybuj nasze sieci społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami!
Komentarz
Najlepiej pokazany montaż nawadniania na YT. Wielki szacunek za umiejętności i czyste, klarowne tłumaczenie. Jestem Twoim fanem. Czekam na kolejne projekty. Pozdrawiam. Wszystkiego dobrego.
Bardzo dokładnie starannie wykonane .
Naprawdę super pokazane, dzięki wielkie !
Bardzo mi się przyda. Dzięki!
Super! Świetnie to pokazujesz. Właśnie będę chciał taki system wykonać u siebie i bardzo przyda mi się ten videoporadnik. Kiedy następna część?
Zbierałem się pół sezonu, żeby komuś to zlecić. Poziom braku szacunku potencjalnych wykonawców do klienta wzbudził chęć zrobienia projektu samemu. Po takim materiale już jestem pewien, że da się to ogarnąć samemu :) dzięki za pomoc!
Super seria tych filmików, mam pytanie jakiej firmy jest ten nóż do cięcia rur
Super!
Ten filmik akurat dzisiaj przeskoczyłem, bo bardziej się skupiłem na doborze elementów systemu niż na montażu, ale właśnie o te 1/2 cala mi chodziło w jednym z moich komentarzy. Kran ogranicza przepływ, jak i kolejne kształtki 1/2 cala, zastosowanie później większych średnic nie zwiększy przepływu. Dlatego w zasadzie cały system zraszania można zrobić z rury 16, łącznie z zawartością skrzynki (tego chyba akurat nie produkują inaczej, niż w calowej wersji). Ale to dobrze, że tak też to działa, bo nie będę musiał u siebie zmieniać średnicy rury wychodzącej na zewnątrz.
Pomocny materiał w każdym z odcinków. Czy będzie podłączany czujnik deszczu? Nie zauważyłem, żeby dotychczas była o tym mowa.
Zastanawiam się, czy gdyby na wcześniejszym etapie budowy domu przewidzieć nawadnianie to czy zawory nie lepiej byłoby w domu zrobić? Co sądzisz?
Takim fachowcom chętnie zleciłbym wykonanie pracy u siebie i nie odważyłbym się negocjować wcześniej ustalonej ceny.
Wszystko OK tylko ta folia na trawniku. W gorący dzień trawa potrafi się bardzo szybko ugotować. Nie bójmy się ubrudzić trawnika. Przy zasypywaniu dołków grabkami plastikowymi dokładnie zgrabiamy ziemie do dołka nadwyżkę wywozimy jak będzie . Trawę spłukujemy wężem ogrodowym przy okazji podlania darni którą wycinaliśmy pod system po ułożeniu. Wiem bo dwa razy na życzenie klientów położyłem folie na która się upierali po obejrzeniu filmów na You Tube efekt nie do nie pozazdroszczenia żółte pasy wzdłuż kopanych rowków pod system. Pozdrawiam
Dopytam o jedną rzecz, jakie rury stosujesz? Od kranu wychodzi rura niebieska (25x2?), a dalej w ziemi już czarne. Czy do ziemi wystarczy dowolna rura irygacyjna spełniająca normy PN6, czy polecasz coś konkretnego?
Nie wiem czy będziesz o tym mówił może w kolejnym filnie, ale widzę w tytule nazwy firm Rain Bird i Hunter, czy użyłeś zraszaczy obu firm? które proponujesz, które lepiej sie sprawdzają itp itd
Dzień dobry , Widzę ze jest zastosowana przedłużka pół calowa . Czy robił Pan próbę wiaderkowa czyli czas w jakim napełni się wiaderko np. 10 litrowe ? Czy pół cala nie zmniejszyło ciśnienia no chyba ze rura w ścianie jest juz pół calowa .
Dzień dobry,
Być może umknęła mi ta informacja, ale czy jest jakieś ograniczenie odległości na jedną sekcje? Jeśli mam podobnie co u Ciebie (wyprowadzenie kranu z wodą z sieci, do którego chciałbym się podłączyć i przy nim zamontować elektrozawory) to czy najdalszy zraszacz będąc jakieś 50 metrów od tego punktu także da rade? Jeśli na całej tej odległości zastosuję np. maksymalnie 3 - 4 zawory? Mam wąskie, ale bardzo długie podwórko i jedynym miejscem na podłączenie do sieci jest kran przy domu. Od niego do końca podwórka jest jeszcze lekko licząc 50 metrów...
Witam, bardzo przydatny film. Mam pytanie czy jeśli kable zostaną źle podpięte z elektrozaworem to można go uszkodzic ? Przestała mi nagle połowa nawodnienia działać, nie wiem co się mogło stać,
Witam, super materiał. Nie moge znaleźć 4 cz. Czy jeszcze jej nie ma?